Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnél egy olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan férfival, aki 25 évvel idősebb nálad, de tényleg mindent megtesz érted?

Figyelt kérdés

Figyelmes, odaadó, úriemberként viselkedik. Nincs számára akadály, hogy veled lehessen. Hosszútávra tervez veled, nem filléreskedik, az egyetlen gond, hogy nem érzel iránta vonzalmat. Jóképű, de nem fog meg különösebben semmivel.

Ezek ellenére is összejönnél vele?


2017. aug. 12. 17:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem
2017. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem. És engem a kor nem érdekel, ha semleges számomra, nem jövök össze vele.
2017. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Naná, hogy nem!
2017. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha kicsit sem vonzódom hozzá,akkor nem. A korkülönbség tényleg nem érdekel :)

L

2017. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha te 18 felett vagy, a pasi meg 25 evvel idosebb nalad, akkor annyira mar nem tervez hosszu tavra semmit.
2017. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Ez a normális, minden jó apa így bánik a lányával.
2017. aug. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

Apám 25 évvel idősebb nálam pont, és mindent megtesz értem, és nem, nem jönnék össze se vele, se egy korabeli másik férfival sem.


"Hosszútávra tervez veled" Lol aha, csak neki a hosszútáv az feleannyi idő, mint ami számodra a hosszútáv :DDDDD Aztán ott állsz majd özvegyként 50 évesen, amikor más normális párok még épphogy elkezdenek belépni az idős korba EGYÜTT. Nem, el sem gondolkodnék azon, hogy bármi legyen köztem és egy idősebb ember között.

2017. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

Csak akkor, ha te vagy Dolph Lundgren, bár ő 33 évvel idősebb tőlem :D, egyébként pedig felejtős.


Apukámmal kitűnő a kapcsolatom és nem vagyok apakomplexusos. :)

2017. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ja max akkor, ha Dolph :D

Vagy Rutger Hauer.

2017. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha nem érzek iránta vonzalmat, akkor miért jönnék össze vele? Nincs értelme, és a korkülönbség is zavarna.
2017. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!