Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tesztek meg a párotokér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tesztek meg a párotokért, hogy szeretve érezze magát?

Figyelt kérdés
mik azok a dolgok amiket akár minden nap, akár alkalmanként megtesztek? Most nem a főzésre, házimunkára gondolok ,inkább romantikusabb pl férfiak virágot adnak. leginkább nők válaszaira vagyok kíváncsi, de bárki írhat.

2017. aug. 26. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyszeru: kimutatom neki, hogy szeretem.
2017. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A bajban is mellette voltam. Termèszetesen Rá is számíthatok. A gondok nem eltávolítottak egymástól, hanem mèlyítettèk a kapcsolatunkat. N
2017. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Ha már tudod, hogy mi a szeretetnyelve egészen egyszerű, hogy mi az amit meg kell tenned ahhoz, hogy érezze a szeretetedet.

Van akinek egy szép szó kell, másnak pedig egy szívesség, esetleg ölelés.

2017. aug. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Lehet mások szerint elcsépelt, de minden nap mondjuk egymásnak h szeretlek. Minden nap írunk a másiknak kérdezzük, h milyen napja volt, hogy van. Ilyesmik.
2017. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Kimutatom felé a pozitív érzéseimet, igyekszek neki minél több szerelmes szót mondani, és ezeket alátámasztani apró gesztusokkal.
2017. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk otthon nincs TV-zés, nincs telefonbuzerálás. Egymásra figyelünk.

58F

2017. aug. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Lehetne itt kisnovellát ' írni ,hogy a hosszú évek során miként mutatod ki az érzéseidet vagy adod át "tálcán" magad a másiknak...

Tiszteled,becsülöd,kitartasz és formálod magad azzá akit ő kíván vagy amilyennek szeretne látni.


Egy idő után semmi (SEMMI) nem elég!


- megszokás (unalmas a rajongás is)

- hozzászokás (neki jár)

- állandóság (te mindig kéznél vagy)



De az élet szép! Csak ne egy valakire' alapozzunk holtomiglan...-mert ilyen komment fog születni mint az enyém:)

/N.

2017. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

#6 -és mikor rommácsaltad akkor is figyeltél rá?

Nem egy írásodban dicsekedtél a szeretőiddel.....

2017. aug. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha épp van rá keret, akkor megveszem neki az aktuálisan kinézett koncertjegyet, vagy meghívom vacsizni. Ha nincs épp ilyen vágyása, akkor bevásárláskor veszek a kedvenc csokijából, vagy egy sört, amit szeret, de nem venne meg magának az ára miatt. Ha csak itthon vagyunk és semmi extra nem történik, akkor megölelem, hozzábújok, megcsókolom. :) Ugyanez működik fordítva is, pedig lassan 10 éve együtt vagyunk, ebből 9-et házasként. :)
2017. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én eléggé távolságtartó vagyok eleinte érzelmileg, nagyon sokszor voltam anno lelki szemetes, mikor nem volt elég önbizalmam nemet mondani erre... Szóval eleinte inkább segítséggel, apró figyelmességekkel és ajándékokkal szeretek, és kerülöm az olyan helyzeteket, ahol nagyon kiönti a lelkét, meg támaszkodik rám, meg nekem kell tartanom benne a lelket. Ahhoz nekem szükségem van kölcsönösségre és arra, hogy biztonságban érezzem magam a kapcsolatban.


Amúgy ha egy teljes értékű kapcsolatot nézek, ahol nincs semmi ilyen gát bennem: apró ajándékok, meglepik, elé megyek, segítek neki mindenben, meghallgatom, verset is írtam már fiúnak, sütöttem, rajzoltam neki, vagy csináltam kisebb ajándéktárgyakat, esetleg kütyüket (hangulatvilágítást a szobájába ledszalagból)függetlenül attól, hogy volt valami ünnep vagy sem, figyelek mindenre, amit mond, különösen arra, amire vágyik, ami zavarja, vagy ilyesmik, és igyekszem tenni ellene/érte, hogy pont azzal lephessem meg, megpróbálok képben lenni a számára érdekes témákban (ez nem esik nehezemre, sok olyan dolog érdekel, ami a srácokat is, de van, hogy ezeket magamban elhanyagolom, így kezdem el tippmixszel foglalkozni, megérteni, hogy mi zajlik a pályán meccs közben, pár játékot kipróbáltam, amivel szeretett játszani, elkezdtem nézni azokat a sorozatokat, amiket szeretett, érdeklődtem a szakmája iránt, nem akartam okoskodni egyikkel sem, de nem akartam bólogató kutya lenni mellette, akivel nem tud beszélgetni az általa kedvelt dolgokról), és persze éreztettem vele, hogy szeretem, fontos nekem, és szexinek tartom. Szerintem ez nagyon fontos, főleg, ha az ember egy ideje együtt van a másikkal. Nekem is jólesett mindig, hogy hónapok elteltével is le tudtam nyűgözni, ugyanúgy kívánt, ugyanúgy rajongott minden vad ötletemért, és jó nőnek éreztem magam mellette. Ezt igyekszem mindig fordítva is érzékeltetni, flörtölgetni, célozgatni, kacérkodni, játékosan viselkedni a másikkal, nem minden pillanatban, de néha megejteni egy-egy enyhe célzást egy ártatlan helyzetben nagyon klassz, oda-vissza is élvezem:)


Amúgy nálam az nagyon jól jött a kapcsolataimban, hogy alapvetően nyitott, spontán és kísérletezős ember vagyok, nem csak szexuálisan, hanem úgy amúgy is. A volt párjaimnál ez mindig nyerő volt, mert bármit a fejükbe vettek, én benne voltam, érdekelt, láttam benne én is a kalandot vagy a tanulás/fejlődés lehetőségét, és megvolt az a közösség-érzés, főleg, ha ők is így álltak az én dolgaimhoz. Persze, én is mondtam nemet sok dologra, de nem létezik szerintem olyan, amit kipróbálás szintjén ne akartam volna, vagy ne lehetett volna velem beszélni róla anélkül, hogy elutasító lennék. Semmi morbid dolgot nem akartak szerencsére, de imádták, hogy velük lelkesedem, és ezt szerintem nem lehet megjátszani.:)


Jaj, és persze ölelgetés, puszilgatás, ágyba reggeli, romantikus vacsi az ágy tetején... Annyi klassz dolog van, a srác karaktere szab csak határt, hogy neki mi a fontos, és minek örül, a fantáziám szerencsére nem. Amúgy szerintem a szeretve érzéshez hozzátartozik az is, hogy tudod engedni. Hogy jobban szereted magadnál abban az értelemben, hogy az okoz örömet, ha boldog és nem az, ha veled van. Sokszor egyet jelent a kettő, de azért nem mindig. A volt párom is nagyon szerette, hogy nem hiszti fogadja, ha leül játszani, vagy el akar menni a barátaival valahova nélkülem. Persze, kicsit féltékeny voltam, meg aggódtam érte, de az az igazság, hogy az ember minél több dolgot tilt, annál inkább elfordulnak tőle és a háta mögött akarnak dolgokat ugyanúgy csinálni. Tudtommal soha, senki sem csalt még meg, viszont aki csalta a barátnőjét az ismeretségi körömben, annál a lány vagy egy az egyben leszarta a srácot és/vagy nem figyelt eléggé az igényeire, hogy valami nem kóser, vagy folyamatosan a nyakán akart csüngeni és megszabni neki a dolgokat. Ritka, ha az ember "csak úgy" félrelép, és nem lehet normális kompromisszumot kötni, ami mindenkinek jó és működik, szerintem...

21N

2017. aug. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!