Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok. Nem viszonzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Nem viszonzott. Ráadásul kapcsolatos. Mégis szerelmes vagyok. Nem is őröl fel, mert mindig feldob, ha tudom hogy találkozok vele, ha látom. De azért így bő egy év után elegem van az álmodozásból, a plátóiból. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Az NEM SZERELEM!!!! Csak a fantáziád szüleménye!

Foglalkozz inkább értelmesebb dolgokkal és keress olyan valakit, aki viszonozni is tudja az érzéseidet!

2017. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne rondits bele mas kapcsolataba. Lepj le.
2017. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az első, aki viszonzatlanul szeret valakit. Felejtsd el, mást nem nagyon tehetsz.
2017. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó pár éve nekem is volt ilyen. Fogalmam sem volt ,hogy vőlegénye volt. Összetört a szívem, mikor kiderült. Utána már hidegen hagyott egy idő után.
2017. aug. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok én is, már lassan négy éve. Amikor kiderült, hogy kapcsolatban van, próbáltam elfelejteni, de még hónapok múltán is csak azt vettem észre, hogy állandóan rá gondolok.


Utána úgy alakult az élet, hogy egy közös munka által jobban megismerhettem, és ettől csak még jobban beleszerettem. De én is úgy vagyok vele azóta is, hogy mindig a legjobb dolog őt látni, és minden napot izgatottan várok, amikor találkozhatok vele. Ez pedig jó érzés, így a helyzetünk ellenére sem szeretném nem szeretni.

Szóval teljesen megértem a helyzetedet.


Így jó megoldást én sem tudok. Viszont én azt próbálom követni, hogy még jobban megismerem, közelebb kerülünk egymáshoz emberileg. Ekkor két dolog történhet: vagy megismerve egymást ő is elkezdi viszonozni az érzéseimet (nyilván ezt remélem); vagy pedig arra jövök rá idővel, hogy tényleg boldog a mostani kapcsolatában és ennek így kell lennie (sajnos a jelek pedig most erre mutatnak). Így, hogy még jobban megismertem, talán könnyebb lesz ezt elfogadni, elengedni, ha így kell alakulnia.

2017. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy darabig vár rá az ember,reménykedik persze,de örökké te sem várhatsz.Én eljártam bulizni,randizni,ismerkedtem.Most is gondolok rá,de most is ezt teszem,hogy felejtsek.Bár múltkor lecsaphattam volna egy lehetőségre,amit ajánlott.Viszont nekem az fontosabb,hogy tükörbe tudjak nézni.
2017. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!