Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek féltékenynek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltékenynek kell lennem?

Figyelt kérdés

A párommal nem rég óta vagyunk együtt. Nagyjából 1 hónapja. Viszont ma a következő dologra jöttem rá. Egy másik sráccal beszélget éjszakánként aki az egyik régi barátnőjének a testvére akit szintén régóta ismer. Ez valószínűleg már régóta tart jóval az előtt kezdődhetett, hogy egyáltalán megismertem de az biztos hogy a kapcsolatunk előtt. Ez neki az első kapcsolata. Ma próba képen ráírtam így éjszaka, hogy válaszol-e. De nem. Kicsit hülyén érzem magam, mert többször volt már olyan, hogy azért nem volt kedve átjönni, csinálni valamit stb.. mert előző este nem aludta ki magát. Szerintetek tartanom kell tőle az egésztől? Vagy próbáljam meg normális hangnemben megkérdezni tőle hogy ez egyáltalán mi?


Köszi a válaszokat.



2017. aug. 29. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolj bele: Ha tényleg régóta ismerik egymást, akkor már akár együtt is lehetnének, ha van köztük vonzódás. Valamiért mégsem így van ez. Ilyen fiatalon (nem írtad hány évesek vagytok, de közel a húszhoz tippellek titeket) nem jellemző, hogy olyan nehezen elhárítható akadályok merülnek fel két egymáshoz vonzódó ember között. Még kevés a kötöttség, szabadabb a mozgástér. Magyarul ha együtt akarnának lenni, akkor már rég megoldották volna.

De mielőtt megeszed a kefét, inkább beszélj vele. Jobb az ilyet nem magadban tartani.

2017. aug. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, normális hangnemben célszerű. 1 honapos kapcsolatban párról beszélni kicsit furcsa. Csak halkan jegyzem meg.
2017. aug. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is beszelgetek olyan sraccal akit regebb ota ismerek, mint a paromat. Nem szexeltem vele soha es nincs is tervben. Ha meg este nem irok vissza, akkor valoszinuleg alszom vagy neman felejtettem a telefonomat. (Az enyem pl automatikusan 11 utan nemara valt.)
2017. aug. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljes mertekben tied a csaj lelke es teste.


Azert a levelezesbol csak lejott (?), h barati temaban beszelgetnek.

2017. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!