Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem nem törődik velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nem törődik velem. Hogyan állhatnék hozzá?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Az első 2 hónap tökéletes volt, majd ez után jöttek a 4 hónapos veszekedések. 3-szor tartottunk szünetet, mert úgy éreztem nem szeret és ezt be is vallottam neki,és ez miatt mindig összevesztünk. Majd az utolsó alkalmával egy nagy beszélgetés után minden jó volt. Ezután 1 hónappal, újra úgy éreztem, hogy nem foglalkozik velem eleget. Jeleztem neki, hogy kicsit többre van szükség. Meg is értette és elmondta, hogy annyi mindenen kattog, annyi minden felhergeli mostanában , hogy sajnos emiatt nem tud velem annyit foglalkozni. De megpróbal változtatni. Ez volt május környékén. Most szeptembert írunk és semmi változás. Ha megjegyzem neki, hogy "teljesen elhanyagolt vagyok, a névnapomon egy üzenetet sem küldött, vagy engem soha nem lep meg semmivel" akkor csak húzza a száját. Elmondtam neki,hogy az is elég lenne, ha esténként haza jövök munkából és annyit mondana, hogy :"mennyire hiányoztál". De ennyi sincs. A szeretlek szó is olyan jelentéktelen lett számomra, mert mindig csak úgy oda van mondva.Emiatt elkezdtem az szexet is kevésbé kívánni. Alapjaiba véve kapok törődést, mert minden reggel ágyba hozza a kávét (kivéve mikor én kelek hamarabb ) és ezt meg is köszönöm neki, de aztán itt elvágták. Egész nap nem ír, nem hív. Ha hívom, akkor azonnal felveszi, meg azonnal reagál mindenre, persze , amikor épp nem dolgozik. Szóval nincs olyan óriási nagy hiba. Csak nekem szükségem van a kedves szavakra, és több szenvedélyre, néha néha bókokra, vagy esetleg olyan apróságra,hogy becézzen (Kicsim/Szivem) és ne úgy hívjon , hogy "hallod". Egyébként a kapcsolat ezektől eltekintve oké. Olyanok vagyunk mint a barátok, játszunk, kirándulunk. Na de mikor ezt megjegyzem neki (2-szer volt rá példa) akkor a falnak tud menni és akkor veszekedés, harag stb. Ezzel az a baj, hogy a munkahelyemen van egy fiatal ember , aki folyamatosan bókol,szépeket mond, kedveskedik, pedig tisztában van vele ,hogy nekem van barátom. És olyan kellemetlen az, hogy ez nekem tetszik. Holott ezt a "szeretet/törődést" nem tőle kellene megkapnom, hanem a páromtól, és emiatt egy picit várom is , hogy dolgozni menjek , mert ott olyan szeretet teljesen bánnak velem. Ezt is említettem a páromnak,hogy emlékezzen , Ő is a hatalmas szeretetével húzott ki egy olyan kapcsolatból, ahol úgyszint nem kaptam semmit. Mondtam neki, hogy nem az én hibám, hogy a másoktól kapott impulzusokat nem tudom figyelmen kívül hagyni, hanem ez annak az oka,hogy nem kapom meg onnan ahonnan meg kellene. Nem szeretném elveszteni, de azt sem hagyhatom, hogy "boldogtalanul" éljek. Próbáltam már a " hagyd egy kicsit békén" módot, de neki csak annyi jött át, hogy duzzogok. Mit tehetnék még? Ja és mindig nyugodtan mondom el neki, minden egyes bajom, de igazából csak ez az egyetlen. Bár ez sajnos magával húz egy kis féltékenységet is. Egyébként egy cseppet sem vagyok az a tipikus nyávogós, hisztis tini, halkan nyugodtan (és félve) jegyzem meg neki a dolgokat. Köszönöm , ha elolvastad mert egy picit hosszú lett. De jól esett leírni....


21/N



2017. szept. 8. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem ez nem olyan egetverő probléma. A legtöbb pasi ilyen, hozzá kell szokni. Az vette el az eszed, hogy az elején kedves volt, de tekints úgy, hogy az csak az újdonság varázsa miatt volt, nem azért, mert azóta kiszeretett belőled.

Szerintem nincs itt komoly gond, persze nőként baromira megértem, hogy hiányzik a szenvedély, de sajnos azt kell mondjam, hogy egy kapcsolatban meg kell hozni ilyen kompromisszumokat.

Véleményem szerint az új pasi is igyanilyen lenne x idő után, szóval különösebb reményeket táplálni felesleges.

Én is utálom ezt a fajta unalmat, olyannyira, hogy ezért inkább kalandozgattam sokáig, csak abban meg nincs sok jövő.

2017. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Mit dolgozik? Mert simán lehet, hogy tényleg nincsen ideje folyamatosan neked irkálni. Ha viszont olyankor sem ír soha, amikor pl. a vonaton vagy buszon ül, az már furcsa kicsit nekem is.


De lehet, hogy segítene, ha megpróbálnád jobban lekötni magadat, és nem ilyeneken agyalnál.

Még a kávét is behozza neked reggel, vannak közös programjaitok, stb. Nem látom, hogy olyan nagy gond lenne itt.

2017. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Mi a párommal kb másfél éve együtt vagyunk,de nekem azóta is bókol,meglep dolgokkal. Szülinap-névnap sosincs elfelejtve (nekünk az túl fontos) és folyamatosan "Kicsim"-nek becéz. Lehet,hogy én vagyok nagyon szerencsés,de ő nem változott az első 2 hónap után. Tudom magamról,hogy nekem is szörnyen fontos a visszajelzés másoktól és ezt tőle is megkapom.


Az a baj,hogy valóban egy nőnek az tud a legjobban esni,ha elismerik benne a nőiességet és "kényeztetik" kicsit. Hát nem tudom... Igazából nem írtam hasznos választ,de ezzel csak azt szerettem volna megmutatni,hogy ne azt vedd alapul amit a párod csinál mert ezt lehet máshogy is csinálni (hiába írja a kompromisszumot az első kettő,ami hiányzik az hiányozni is fog!).

2017. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd be Gary Chapman Egymásra hangolva c. könyvét, és olvassátok el mindketten.
2017. szept. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak az a furcsa benne hogy kb 2honap utàn vàltozott ezzel azt akarom mondani hogy kb nem 5éve jàrtok hogy ez normàlis elfogatható legyen .Mert az előfordul hogy kb 4-5 év utàn megszokjàk egymàst és csak elvannak nem fektetmek annyi energiàt a kapcsolatba .De attol lehet hogy ő ilyen nem kerít nagy feneket a dolgoknak .
2017. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanez a problémám, mintha én írtam volna. Már nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem, nem érdeklem eléggé/un engem, de ha ezt szóvá teszem, akkor meg én érzem magam hisztis pcsának... Meg úgy nem is esik már olyan jól a törődés, mert nem érzem őszintének, csak én kényszerítem ki...
2017. szept. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Sztem nem komoly .
2017. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Valóban nincs olyan hatalmas nagy probléma, csak nekem hiányzik és sokszor erre olyan szinten ráhúzom magam, hogy teljesen befordulok. Szokott símogatni is, csak ezek a várázsszavak (haiányzol/de jó hogy vagy /stb) nagyon hiányoznak. Egy kicsit a szavak és nem csak a tettek embere vagyok. Igen...kompromisszum.... félre értés ne essék én nem akarok semmit attól a nasik férfitól csak szimplán megjegyeztem, hogy remgeteg bókot kapok és ez nekem kellemetlen, mert tetszik. És egy boldog kapcsolat mellett nem szabadna hogy tetszen. Sokat dolgozom, tehát lekötöm magam relatív. De amint hazaérek megint beugrik. Most tegnap íta megpróbáltam azt, hogy elnézek ezek mellett a dolgok mellett. Így most eemmi baj. Látom rajta hogy ő sincs megfeszülve... de megint miért nekem kell változtatni azért hogy jobb legyen?
2017. szept. 10. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked kell változtatni, mert ő nem vesz észre, hogy baj van. Egy pasi nem nő. Nem úgy érez, nem úgy gondolkodik. Nagyon leegyszerűsítve, neki, ha tele a poci, üres a zacsi, akkor minden rendben van. Sok idő kell, míg megtanulja, hogy mennyire fontos, hogy nőnek ne csak a testét, hanem a lelkét is meg kell ölelni.
2017. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*veszi

**nem

2017. szept. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!