Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyan nővel együtt lenni, akit szeretek, de nem tudok megbízni benne?

Figyelt kérdés
Nem tudok megbízni benne, féltékeny vagyok, amivel tönkreteszem magam, őt és minket is.. Vagy keressek olyat, akibe nem vagyok szerelmes és ezáltal féltékeny sem leszek, csak boldogan élünk egymással?

2017. szept. 15. 14:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Utóbbi kérdésedre válaszolva: igen.
2017. szept. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizalom, a fene megette az egészet. Miért nem bízol benne? Adott rá okot? Ha nem, akkor próbáld meg elhinni, hogy ő is szeret téged és nem fog átverni. Hit nélkül nem megy.
2017. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Neked pszichológus kell, nem nő
2017. szept. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A bizalom nem szeretem,vagy nem szeretem függvénye barátom!
2017. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet megbízni benne?

Amúgy általánosságban: ha nincs bizalom, a kapcsolat csak teher, felesleges.

2017. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
adott rá okot
2017. szept. 15. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Miből fakad? Talán nincs önbizalmad? Nem érzed azt hogy érsz a másiknak annyit,hogy nem csal meg? Dolgozz magadon egy kicsit, az iyen kérdőjeleket magunk generáljuk. Vagy esetleg milyen jelek azok, amiket a másik közvetít és ami alapján bizalmatlanság érzet alakul ki. Szerintem a bizalom elég alap, és ha mindenkivel, minden rendben van, akkor bízunk. A szeretet és a féltékenység köszönő viszonyban sincsenek, a kettőt ne keverd össze. A birtoklási hajlam benne lehet a pakliban.Boncolgasd kicsit a témát, keresd meg az okot, ha csak úgy elengeded, attól még a probléma marad és mindegy, hogy szereted-e vagy sem féltékeny maradsz.
2017. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha adott rá okot és nem tudsz megbízni benne, tovább kell lépni..

Amúgy a féltékenység mindig a féltékeny fél problémája... mégpedig önbizalomhiányból és önértékelési problémákból fakad (már az ok nélküli féltékenység).

Szedd össze magad minden téren és találj egy normális nőt...

Mibe hogy az ő szájából hangzott az a mondat hogy a féltékenységgel teszed tönkre... a szemetebbik embertípus csinálja ezt. Megcsal, majd előszeretettel téged hibáztat. :D

Gondold végig. ;)

2017. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy ez a nő miatt ilyen vagy minden nővel ez a tapasztalatod.
2017. szept. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A feleségemben abszolút megbízom.
2017. szept. 15. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!