Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Több éve kapcsolatban vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve kapcsolatban vagyok (szeretem a párom), de van egy férfi akibe első látásra beleszerettem. Ennek fél éve. Nem történt köztünk semmi. Most ő elmegy. Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Szóval küldte felém a jeleket, néha talán én is felé, de semmi sem történt köztünk, mert tudatosan korlátoztam magam. Most ő elutazik évekre, bennem pedig maradtak a kérdések. Kölcsönös volt-e a vonzalom? Írjak neki, felhívjam? Találkozzak vele? Elmondjam neki? Vagy hagyjam a fenébe? Egyszerűen csak le szeretném zárni magamban ezt az egészet.

2017. szept. 18. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Amik csak a kerdesek vannak benned es nem a farka addig nincs gond. De a helyedben nem eroltetnem, a parodnak biztos nem tetszene.
2017. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Mi célod lenne a találkozással? Mi lesz, ha kiderül, hogy kölcsönös volt? Ezt tedd fel magadnak. Hogy vajon ha ennyire érdekel, hogy a párod háta mögött találkoznál vele, vajon miért vagy a pároddal?

Nekem is vokt ilyen, de egyáltalán jeleket sem volt eszemben küldeni a másik felé.

2017. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Azzal akarod lezárni, hogy dugtok egyet mielőtt elutazik? Évek múlva biztos nem fogjátok egymást keresni, te meg fájdalmat okozol a párodnak, akit állítólag szeretsz. Gondold végig, neked hogy esne fordítva, aztán mérlegelj.
2017. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten érthető, hogy választ keresel a kérdéseidre, és hogy le akarod zárni az ügyet. Viszont azon is el kell gondolkodnod, hogy nem kerülsz-e még nehezebb helyzetbe akkor, ha tisztázzátok az egészet, és elkezditek megbeszélni, hogy mi is volt ez az egész. (És persze kérdés, hogy igazat mondanátok-e egymásnak.) Lehet, hogy könnyebb lenne, ha tudnád, hogy akart valamit, lehet, hogy nehezebb, ezt neked kell átgondolnod.
2017. szept. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha eddig megtartóztattad magad, akkor szerintem már ne az utolsó pillanatban cseszd el!


A párkapcsolatoddal kellene foglalkoznod inkább! Vagy rendbe tenni, vagy elszakadni, ha már semmilyen közös cél nincsen. előbbivel kellene kezdeni a próbálkozást...

2017. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha szereted a párod, akkor minek akarsz találkozni vele? Ilyen esetben bennem fel sem merülne ez a lehetőség.
2017. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csurmi ***** válasza:
48%
Én kéthetente érzek olyat, hogy első látásra beleszerettem valakibe. Egy hónap múlva meg olyat, hogy Hál Istennek még csak említést sem tettem róla SENKINEK. Ez egy érzés ami jön és megy. Nem kell nagy figyelmet szentelni neki.
2017. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne beszélj vele! Tudom milyen, amit érzel, és így mondom ezt. Menjen el, majd ha érnek téged más, nagy intenzitású ingerek, vagy találkozol más inspiráló emberekkel el fog tompulni amit érzel. Ha szereted a párod, és benne akarsz maradni a kapcsolatban, akkor hagyd a másikat, örülj, hogy elmegy. Nincs ezen mit beszélni, nyilván tetszettél neki, de mivel nem lépett, nem akart ő tőled semmit. Ennyi. Tetszettél neki attól még. Téma lezárva.
2017. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer elunk. Es kozben erkolcsi szabalyok is vannak. Azert kepzeld magad el a halalos agyadon. Hogy emlekeznel erre vissza.

En lehet, hogy keresnem a ferfit. Sok a valas, a rossz, megkeseredett hazassag. Ugy gondolom, jobban alakulnanak ellenerzesek a parod irant, ha ez a meg nem eltseg nem hagyna nyugodni. Ha barmi modon megelhetned ezt a szerelmet, szerintem jobban el tudnad engedni es elni a paroddal az eleted.

Konnyu megmondani a frankot es alszentnek lenni, de emberi lenyek vagyunk. Te mar ugyis voltal az ove a titkaiddal.

2020. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!