Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gátlásosságom és félénkségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gátlásosságom és félénkségem miatt elbénáztam egy kínálkozó lehetőséget, hogy felszedjek egy csajt. Még helyrehozható? F/20

Figyelt kérdés
Már korábbról ismerjük egymást a lánnyal, de a távolság miatt nem alakult ki idáig semmi komolyabb közöttünk. Viszont nemrég ismét találkoztunk és jól szórakoztunk együtt. Elkísértem hazáig kettesben voltunk, de még csak át sem öleltem, pedig egész idő alatt a fejemben volt, hogy teszek valami konkrétat. A gátlásaim megakadályoztak ebben, féltem az elutasítástól. Azóta is nagyon kínoz a dolog, várhatom mikor fogunk megint találkozni. Szerintetek ha összeszedném magam, akkor lehet még esélyem nála?

2017. szept. 19. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
Elqrtad. Nem kicsit, nagyon. Mostantól csere van, te vagy a puncis, ő meg a kukis. Hm, lopd vissza a kukidat tőle és add vissza neki a puncit. Csak előbb növessz tököt! Hajrá Pajtás!
2017. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kölcsönös, akkor nem rontottál el semmit. Kérj tőle egy újabb találkozást, és ott legyél bátrabb... Tudod, klisé, de "aki mer, az nyer". :) Ha nem is jönne össze és visszautasítana, akkor is "nyersz", hiszen nem fog gyötörni a gondolat, hogy "mi lett volna, ha...". Úgyhogy csak hajrá!
2017. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató válaszokat!
2017. szept. 22. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!