Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, összejönnétek egy olyan fiúval, aki mindent megtenne érted, tiszta szívéből szeret, állandóan dicsérne, emellett magas, izmos és jó munkahelye is van, de arcra nem jön be?

Figyelt kérdés
2017. szept. 19. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Attól, hogy neked nem tetszik az arcod, még másnak tetszhet :)
2017. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
Nem. A kulso az elso szuro, azon belul is az arc. Talaltam olyat, aki jokepu es emellett az osszes tobbi dolog is igaz ra, amit leirtal. Kiveve a magast, de nekem ez nem volt szempont, csak hogy nalam magasabb legyen.
2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
De amugy ja, az elsonek igaza van. Az en parom sem ugy nez ki, hogy 100-bol 99 nonek bejon, ettol fuggetlenul nekem a kulsejevel keltette fel a figyelmem, nem azert jottem vele ossze mert nem jon be, de rendesen viselkedik.
2017. szept. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos én kimondottan ronda vagyok, ezek szerint nem sok esélyem van barátnőt szerezni
2017. szept. 19. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2017. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem
2017. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy ronda vagy?
2017. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Amelyik kapcsolatban nincs fizikai vonzalom, az nem kapcsolat. Miért te összejönnél egy ugyan ilyen paraméterekkel rendelkező lánnyal, ha csúnyának gondolnád az arcát? Ettől függetlenül baromi relatív, hogy kinek mi a szép. Tehát az, hogy senki nem jön össze olyannal, akit nem talál vonzónak egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy téged senki nem találhat vonzónak.
2017. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
szerintem ne foglalkozz a lányokkal, ne alázkodj meg / nyalizz feleslegesen ilyen kérdésekkel :D
2017. szept. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5%

#9

Nekem tetszett már nagyon csúnya arcú, de csinos lány.

Nő is lehet így pasassal akkor.

2017. szept. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!