Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első csókja? Milyen volt és hogy történt?

Figyelt kérdés
Olyan aranyosak szoktak lenni az ilyen történetek hogy jó őket olvasni.

2017. szept. 19. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Unokatesommal volt. 10 éves voltam kb. este a takaró alatt :)(rendes nyelves)
2017. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ami történhetett velem. Édes, puha, kellemes volt. Olyan, ami után azt érzi az ember, hogy még többet és többet akar belőle. Volt már előtte ilyen szájra puszis dolgom, de most volt 3 hónapja először igazi csókom és eszméletlen jó volt.


21/F

2017. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, az elso rossz volt, ugyhogy en arra mar nem is gondolok. Inkabb a masodik szemellyel levot tekintem elsonek, az mar jo volt, de semmi extra, ittunk aztan csokoloztunk.
2017. szept. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne volt túl jó, úgyhogy még várok az első igazira inkább. Az elsőt nem is én kezdeményeztem, így nem is lehetett jó.
2017. szept. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Épp kávét késztettem, amikor mellém osont és finoman magához húzott és megcsókolt. Elpirultam rendesen.
2017. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyilván szokatlan érzés volt, de a szó legpozitívabb értelmében. 16 voltam, és a zalaegerszegi McDonald's előtt történt. Hogy szegediként hogy a frászkarikába kerültem oda, még nagyjából megvan, de hogy minek, még utólag is felteszem magamnak párszor a kérdést. Viszont összességében hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érte meg, annak ellenére is, hogy azóta nem találkoztunk, és nem is tartjuk a kapcsolatot :)

22/F

2017. szept. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az akkori legjobb barátnőmmel......... Jaja, no comment! 21/L
2017. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hoppá, az volt a kérdés, hogy milyen volt. Egy buli után nála aludtam és akkor történt meg az ágyban. Azt hiszem beszéltük, hogy én megismertem egy fiút a bulin, akivel valószínűleg először fogok csókolózni, aztán a barátnőm rámmászott. Nem volt a legjobb, mert a felső fogsora kiállt eléggé és zavaró volt, de attól még nem bánom, csak kicsit szégyen, hogy lánnyal csókolóztam először (Amúgy a fiúval egy hétre rá csókolóztunk) Akkor 15 voltam
2017. szept. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Puha nedves nyâlas de jó volt .:DDe vele többet nem akarom àtélni .
2017. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De jó hallani mások boldog történeteit ahogy megtörténtek az első csókok.ilyenkor jövök rá hogy nekem ilyen sose lehet.elég sok ilyen első csókost olvastam és volt hogy annyira felhúzott mert tudtam hogy ilyen nekem sose lehet.sajna egyedül vagyok és leszek is mert az emberek nem akarnak a közelembe maradni nem tudom miért mikor nem ártok senkinek és amugy sincs velem még külsőleg sem.dehát ha a saját családomnak nincs szükségük rám akkor kinek lenne :(
2017. szept. 19. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!