Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik! Tetszem neki! Azert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik! Tetszem neki! Azert nem kezdeményez mert szégyenli, hogy súlyfeleslegem van, es ciki ha más észreveszi jobban kedvel?

Figyelt kérdés

Nem túl korrekt sztori,de az enyém,es most ezt élem meg,ez van.Nem büszke vagyok rá,de jó erzéssel tölt el!

40 eves vagyok,férjes asszony,gyerekek már nagyok.De ez most más!Vannak súlyproblémáim,(gatlasaim is vannak emiatt)ezért ha egy pasi bepróbálkozott,többnyire,sőt szinte soha nem vettem komolyan!Mindig elvicceltem a dolgot.Nem dagadt vagyok,nőiesen molett,párom szerint megbolondítok mindenkit magam körül (20 eve vagyunk egyutt) de nem kellett félnie soha,hogy könnyen kapható vagyok!

Talán mert nem találkoztam olyanal mint ez a kolléga!!?Mar fél éve flörtölgetünk,(neki is van családja) alig várom,hogy találkozzon a tekintetúnk,mintha újra 20 éves lennék.Tudom,érzem,hogy kölcsönös az erős szimpátia,mégis ez a dolog nem lép előre!Lehet ciki neki a súlyoroblémám,hogy egy jó pasi többet akarhasson egy magamfajta nőtől.Nem sexre gondolok!Csak valami másra!Egy kávéra,vagy egy nagy beszélgetésre kettesben ami csak rólunk szól!Vagy csak annyi lenne az egész,hogy szeret a tásaságomban lenni,ne gondoljak ennyire bele a dolgokba?!Ez most miert más,mint bárki eddig???!



2017. szept. 20. 07:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%

"Nem sexre gondolok!Csak valami másra!"


Óóó hidd csak el, szexre gondolsz, csak nem mered magadnak bevallani. Könnyebb azt elhitetni magaddal, hogy csak kávézni és beszélgetni szeretnél a pasival, így nem lesz bűntudatod, mert hisz az még nem megcsalás. Aztán majd a kávé után jön a többi és hirtelen arra eszmélsz fel, hogy hátulról jó keményen megfarkal téged :D Szóval teljesen felesleges magadat becsapni, hogy csak kávézni szeretnél vele.

Egyébként, nem is értem, hogy egy elvileg felnőtt, érett nő, hogyan gondolkodhat így. Nem tini vagy már, tessék használni az eszed, azért van. Ha meg ennyire kell neked a kollegád, akkor válj el szépen és utána pasizhatsz.

2017. szept. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Köszi!Bár a kérdésemre nem kaptam választ!Nyilván más nem is tudja,csak ő!És hidd el,nem gondoltam vele kapcsolatban a sexre.A testiségre nem!De mint az ábra mutatja ő sem!
2017. szept. 20. 07:44
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező, te nagyon naiv vagy. Férfiként garantálom neked, hogy az ismerősöd legalább ötvenszer elképzelte már, milyen lehet téged jó keményen megrakni. Mi már csak ilyenek vagyunk.
2017. szept. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%

Legalább magadat ne csapd be. Egyébként meg válaszoltam a kérdésedre, maximum csak nem tudtad értelmezni. Leírom mégegyszer a gyengébbek kedvéért:


Tessék használni az eszed, hisz azért van. Ha szereted a férjed, akkor szakadj le a kollegádról és hagyd békén. Ha meg nem bírod ki, mert viszket és ennyire oda vagy érte, akkor szakíts a férjeddel és utána pasizz.

2017. szept. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Arra nem gondolsz te is házas ő is házas és attól , hogy gidagörcsös vagy ő a feleségével is megelégszik. Nem hàj házasság a gond!
2017. szept. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

#5

Értem.Nem velem van a gond,csak elég neki ennyi.A flört!Végülis!

Én már próbaltam nem tudomást venni róla,kerültem a tekintetét is,de addig jött,addig kereste az alkalmat a "csipkelődésre",amíg folytatódott minden ott,ahol abba maradt!Na mindegy.Csak így nehéz!Félreértés ne essék.Nem én futok utána!!!

2017. szept. 20. 08:14
 7/36 anonim ***** válasza:
95%
Az esetleg szóba se jöhet opcióként p, hogy nem a súly felesleges miatt nem lép, hanem mert mindketten családosok vagytok? :D
2017. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
93%
Talán csak nem akar félrekúrni.
2017. szept. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Érdekes nekem is van egy csinos, súlyfelesleges kolleganőm akinek mindig ezen jár az esze. :-)
2017. szept. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Megértettem! :)
2017. szept. 20. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!