Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » éreztétek már azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

éreztétek már azt, hogy megtaláltátok a lelki társatokat, hogy az a másik lelkileg tisztára olyan, mint ti, mintha "bennetek élne", annyira érzitek a lelki moccanásait?

Figyelt kérdés

2017. szept. 24. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Biztos érdekes lenne, meg ijesztő.
2017. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom mit szívtál, de kérek én is.
2017. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajna nem.
2017. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen éreztem, de végül mást választott...
2017. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár az egyik filmben volt egy olyan, hogy a szeretet, térben és időben is tud "közlekedni". Jó tudom film, én meg nem tudok fogalmazni. De és ha igaz? Egyik másikra sincs bizonyíték. Addig meg minden elképzelhető.
2017. szept. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen volt már ilyen, párkapcsolatban is éltünk, de vége lett, azóta mindkettőnknek új párja van.
2017. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
Ffuu, ez döfi! Ne csak a kettesnek adjál, én is kérek! 😊
2017. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor volt ilyen, mégis az eredmény semmi.
2017. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

peersze. Szinte mindenkinek van ilyen. A tudatalattink generálja ezt az érzést hormonok hatására. Empatikusabbak vagyunk meg ilyen marhaságok... persze mindennek van egy mögöttes tartalma, méghozzá az, hogy növelje a kötődést az emberben, hiszen barátokkal és párkapcsolattal biztosítható leghatékonyabban a fajfenntartás. Evolúciós dolog... nem véletlenül vagyunk társas lények :)


Ilyen hormonokat utánoznak drogok, vagy serkentik az ezt okozó hormonok felszabadulását. pl MDMA származékok (ecstasy).

De ezek nem csak a függőség miatt veszélyesek, hanem mert egyszerűen lehetetlen tisztán beszerezni. Kínai műanyag szemetes szar az összes már :/

2017. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ezt érzem a párom iránt már 3 éve. Csak annyit tudok mondani hogy ő a mindenem.
2017. szept. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!