Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudnék tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki régen tetszett. Elkezdtem vele ismerkedni, majd egy hét után mnodja, hogy sajnálja, de nincs kedve ismerkedni. Egy fiút akart elfelejteni, de nem sikerült neki.

Múlt szeptemberbe megkértem haveromat, hogy írjon rá hogy oldjon fel. Feloldott és utána mondta, hogy nem tudja hogy adja a tudtomra, de nem akar velem barátkozni.


Nemsokra rá összejöttem egy lánnyal, kicsit kövérebb volt. Mindig nevetett a barátnőivel rajtunk, és mikor köszöntem, mintha észre se vették volna.


Ezzel a lánnyal szeretnék barátkozni még mindig. Sosem erőltettem a dolgokat, de valahogy úgy érzem hogy nagyon hozzám illő, ő pedig meg sem tudott ismerni. Régen normális volt, mostanában egy rossz társaságban látom, ahol dohányoznak és a többi. Nem szeretném, hogy ő is rossz útra térjen, szeretnék segíteni rajta.


Mit tudnék tenni, hogy jóba legyek vele?

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2017. okt. 2. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem erőltettem a dolgokat"


nem gondolod, hogy akkor nem küldött volna el annyiszor?

egy jó tanács: senki sem szereti, ha "meg akarják menteni", hiába érzed azt, hogy meg kell mentened.

2017. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Ez egy idióta lotyó így elmondásod alapján, csak nem látod a fától az erdőt! Szerintem csak azért tetszik, mert külsőségek hatására felruházod olyan belső tulajdonságokkal, amiket látni szeretnél benne. Egyébként egyáltalán nem olyan. Felejtsd el, ha nem akarsz hülyét csinálni magadból!
2017. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez egy idióta lotyó"

Miért is? Csak mert nem tetszik neki mindenki? Te talán szívesen összejönnél a félmellű cigány Rozival, csak mert te tetszel neki?

A kérdésre:

Nem jövünk be mindenkinek, kérdező, mint ahogy nekünk sem jön be mindenki. Majd észre fogod venni, hogy van, aki semmit sem mozdít meg benned, van, aki tetszik neked, és van, akiért (enyhe túlzással) az életedet adnád. Ez így helyes, így szép. Az ilyen "kudarcokat" el kell könyvelni, és továbblépni.

2017. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Az, hogy letiltogat embereket, játszadozik, röhögcsél rajtam és bunkó, szerintem belefér rámondani. Bár a kérdező is megérdemli ezt a jelzőt sajnos, ha ezek ellenére is erőlködik nála.
2017. okt. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!