Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csinálnátok ha a 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ha a 18 éves lányotoknak egy 25 éves félig magyar-félig néger fiú tetszene?

Figyelt kérdés
Engednétek a kapcsolatot vagy közbelépnétek/kitagadnátok?

2017. okt. 7. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok még szülő, de csak emiatt még nem tiltanám, ahhoz egyéb tényezők is kellenek. Ismerek jófej, rendes félvéreket, nincs velük semmi probléma.
2017. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
A korkülönbséget egy picit soknak érzem, de végülis, láttam már nagyobb különbséget... Egészségükre, nincs ilyenekbe beleszólásom.
2017. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Ez 7 év, a szüleim között is ennyi a korkülönbség apám javára, nekik ez soha nem okozott problémát.
2017. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos, hogy a 7 èvvel van gond....
2017. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
33%
Először megpróbálnék a lelkére beszélni, felvilágosítani, hogy milyenek a négerek. Ha ez nem megy, akkor pedig erővel tiltanám tőle.
2017. okt. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Unokád már csak negyed részben lesz néger...
2017. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

18 éves. Jogilag felnőtt.

Attól lesz valaki TÉNYLEG felnőtt, hogy felelős a saját tetteiért. Tehát nem én vagyok felelő azért, amit ő tesz, érez stb.


Nem mondom, hogy semmi közöd hozzá. DE 18 éves. Vágd el a köldök zsinórt. Tudom, hogy nehéz... de fogadd el, hogy szexel :O hajjjajj!!! és gondold át az összes ostobaságot, amit Te elkövettél 15-25 éves korod között.

Egy időután ő is elfogja kkövetni, és ő is tanul majd belőle. Neked nem az a dolgod, hogy ő sose essen el. Hanem az, hogy ha elesett, akkor segíts neki feltápászkodni és újra elindulni az úton.


Hagyd, hogy saját hibákat követhessen el. Persze mondhatod, hogy SZERINTED ez hiba, hogy tudja, hogy Te nem csinálnád, DE ne tiltsd meg neki, mert nem is tilthatod amúgy. 18 éves... úgy is csinálni fogja, ha akarja. Simán kijátsza a rendszert ilyenkor már bárki.


Amúgy meg az, hogy TETSZIK neki az még sehol se rossz szerintem. Erről kb nem is tehet ő maga.

DE semmiképpen se tagadnám ki. Ezzel maximum a srác karjaiba lökheted, teljesen ostoba viselkedés.


JM!

2017. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%

Pont,hogy a félvérekkel van a legkevesebb gond,nagy általánosságban.

Minden esetre arra biztatnám,hogy ha komolyabbra fordul,nyugodtan hozza haza bemutatni,meg szeretném ismerni.Ha azt látom,hogy egy értelmes más srác,aki imádja a lányomat,onnantól kezdve semmi bajom.

2017. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Hogy mit csinálnák? Hát négercsókot, egy egész tepsivel.
2017. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
66%

Azonnal eltiltanám, és töprengenék, hogy hol rontottam el, a jó magyar szokás szerinti rasszista, antiszemita, idegengyűlölő nevelését.


Nehogy már valaki kitörjön a honi pocsolyából, és kicsit is európai fejjel gondolkozzon.

2017. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!