Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez természetes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés
Van egy sràc akinek bejövök és mikor egy màsik sràc ràmnézett vagy csak pusztàn kedvesek velem akkor ideges arcot vàg .Meg koslat utànam .

2017. okt. 10. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen természetes, ha valóban szerelmes beléd, annak lehet ilyen arca. Féltékenyen szeret.
2017. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem is randiztunk csak ismerősök vagyunk meg párszor beszéltünk ennyi de mint csak ismerős .
2017. okt. 10. 15:37
 3/9 A kérdező kommentje:
Multkor is próbâlt àthivni magàhoz de ezt màr soknak érzem .Még barátok sem vagyunk .
2017. okt. 10. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy rádhajtott.

Ennyi. Van ilyen. Ha nagyon zavar, határozottan, de teljesen nyugodtan szólsz neki legközelebb, hogy légyszíves, és szállj le rólam: ne hívj, ne írj, ne gyerek oda hozzám, emrt nem szeretnék veled semmilyen kapcsolatban lenni.

Ennyi.


Amúgy normális, amit csinál. Nagyon bejössz neki. Van ilyen. Volt ilyen nekem is, barátnőmneki is, főleg, mikor nem volt még közösségi oldal. Akkor ezt a fiúk így csinálták.

2017. okt. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz tőle semmit, mondd neki, hogy kopjon le. Ennyi. Hány évesek vagytok amúgy, hogy ez nem egyértelmű?
2017. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben megmondom neki .Mert igy csak kiakaszt .
2017. okt. 10. 15:51
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyépkênt fiatalabb tőlem és neki nem volt még bnője.Aranyos de ennyi.
2017. okt. 10. 17:11
 8/9 anonim ***** válasza:
De például nekem az lenne az első gondolatom, hogy ha már most ilyen féltékeny meg ennyire nehezen viseli, ha más pasikkal is beszélsz, akkor mi lenne ha együtt lennétek?
2017. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is ha màr az elején ijen.Nem is randiztunk nem volt mély beszéllgetések .Csak ő gondol többet ebbe az ismerősi kapcsolatba.
2017. okt. 10. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!