Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Erre hogyan reagálnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Erre hogyan reagálnátok a pasitoktól?

Figyelt kérdés

Munka után soha nem siet haza hozzám, viszont most nagyon nagyon beteg vagyok, fel kelni sem tudok az ágyból és tényleg segítségre lenne szükségem, viszont ő a haverjàhoz ment munka után és majd jön. Nem egy fiatal kamaszról van szó az az elszomorító és fel sem fogja, hogy mennyire rosszul esik ilyenkor, hogy magamra hagy, amikor ennyire le vagyok sz*rosodva és tudja ő is, hogy senki másra nem tudok számitani..Azzal nyugtatott a telefonon, hogy vett nekem teát stb és majd jön hamarosan.

Nem tudom, hogy a társaságomat nem kívánja vagy inkább az számít, hogy ő jól érezze magát mert amúgy eléggé önző? Azt is megjegyezte, hogy "főzni nyilván nem főzött senki."

Nagyon nem tudom átlátni a szituációt és rájönni, hogy érdemes e tűrni ezt a bunkót?


2017. okt. 17. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Na, itt jön ki az, hogy mennyire lesz..rtátok a kapcsolatotok ápolását, hogy ilyenkor, mikor nagy szükséged lenne rá, ő nagy ívben lesz..rja a fejedet.


Hamarosan a kapcsolatotoknak is vége lesz, ez csak az előszele volt, de lehet, hogy már az egyik nagyon fontos jele.

2017. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#2


Voltál te már nagyon beteg? Pl 39 fokos lázzal, hideg rázással, köhögőrohamokkal..stb.?

Kétlem, mert akkor nem írtál volna ekkora ökörséget!

2017. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én közölném vele, hogy oké, de haza se gyere a haverodtól, reggel megtalálod a cuccaid az ajtó előtt. Lolmár, nehogy eltűrd ezt a parasztot. A párom ilyet és hasonlót se csinált soha, pláne nem ha beteg vagyok. Munka után NÉHA marad haverozni max egy órát, de általában hazajön. Nem kell eltűrni, tedd ki, talán a következő barátnőjével megtanulja, hogy ne legyen ilyen sutyerák, de ha te eltűröd, akkor örökre ilyen marad.
2017. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Achillesz csak ironizál. 😊 mielőtt szétszeditek 😊 Kérdező. Nekem is nagyon rosszul esne főleg a főzés rész. Hozhatna pl haza vacsit valahonnan
2017. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kidobnám a fenébe.
2017. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kidobnám úgy mint macskát szarni.Az én párom szerencsére nem ilyen ha beteg vagyok akkor ő kinyalja a popómat.(:
2017. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!