Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az, ha számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az, ha számomra példaértékű a feleségek luxuskivételben című sorozatban látható lányok élete?

Figyelt kérdés

Sokan szidják itt az olyan nőket mint ők, de nem értem, hogy miért. Ha egy nőnek vannak céljai és álmai az életben ez miért fáj a legtöbb pasinak ?


Én még csak 20 éves vagyok és csak ámulok, hogy milyen szép élete van ezeknek a nőknek. Megértő férj, karrier, elismerés.

Mindegyikükben van példaértékű tulajdonság. Bogi mondjuk messze a legszebb és a leggazdagabb közöttük és ő tűnik a legokosabbnak is. A tények magukért beszélnek. Mindegyikük független, erős nő és ezt nem félnek felvállalni. Örülök, hogy van egy ilyen műsor ami kicsit betekintést enged abba, hogy milyen így élni bár lehetne hosszabb is egy epizód.


Tényleg nem értem a sok utálkozót, miért ilyen negatív az ő megítélésük, gondolom csak irigykedésből ?



2017. okt. 19. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Az tényleg jó dolog, ha egy nőnek vannak céljai, amikért tesz is, de egy gazdag férfi által felkapaszkodás nem ez a kategória :D A flegma, lekezelő, nagyképű stílus és a mértéktelen anyagiasság pedig, ha számodra példaértékű, akkor te is egy hasonló emberi hulladék lehetsz.
2017. okt. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

A független, erős nő és a gazdag férj által eltartott ***** k**** között nagy a különbség.


Szerintem csak provokálni akarod itt a népet, ha nem, add át üdvözletem édesanyádnak, nagyszerű lányt nevelt

2017. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

"Megértő férj, karrier, elismerés"


Ja, mert az a nő, akinek a férje eljátszotta az összes vagyonukat tényleg nagyon irigylésre méltó... :P

Az elismerést meg honnan veszed? A műsorból baromira nem látszik, hogy egymáson kívül bárki is elismerné őket. Az összes műsornéző meg épp azért nézi, hogy hüledezzen rajta, hogy milyen üres agyú pi.csák ezek a nők...


"Mindegyikük független, erős nő és ezt nem félnek felvállalni."


Erős nők?????? :D

Te nem nézed a műsort?

Eddig végig az volt minden részben, hogy hisztiztek meg bőgtek. Hol van itt abban az erősség, hogy az egyik beszól a másiknak, az már rögtön bevágja a durcit és sír?


Amúgy nem az a baj ezekkel a nőkkel, hogy elkényeztetettek, hanem az, hogy buták és felszínesek. Csak az érdekli őket, mennyi pénzt ér a cipőjük vagy a ruhájuk, de emberi érték nincs bennük egy csepp sem. Mást sem tudnak, csak áskálódni egymás ellen egymás háta mögött, miközben egymás szemébe mosolyognak, meg mondogatják, hogy ők milyen jó barátnők, aztán egymás háta mögött meg a szöges ellentétét mondják ennek... Na ezzel van a gond. Ha szerinted ez példaértékű viselkedés, akkor nagyon szégyelld el magad!

2017. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Én ugyan nem nézem ezt, de a nevéből meg a hasonló reality baromságokból ítélve szerintem találhatnál értékesebb példaképeket. Nem hiszem, hogy sok jót árul el valaki intelligencia szintjéről, ha ilyen műsorban szerepel. Persze ha tévedek, és ez valójában egy intellektuális műsor amiből lehet tanulni, és nem csak az anyagi értékek villogtatásáról szól, akkor elnézést. De önmagában az, hogy valaki gazdag nem jelent sok mindent. Ezt nem is tartom példaértékűnek, ahogy azt sem, hogy valaki szép.
2017. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj vele, hogy olyan életutat állít példaként fiatal lányok elé, ami igen ritkán elérhető, és nincs az ő anyagi felemelkedésük mögött valós teljesítmény. Nem teremtenek értéket, nem is igazán képviselnek értéket, (mondjuk Rubint Réka talán kivétel közülük, benne még látok valamit) sem erkölcsi értéket, sem tudományos-gazdasági értéket, igaziból nincs semmi, amivel ezek az emberek ahhoz járulnának hozzá, hogy a világnak jobb legyen. Ha egy részt is készítenének arról, hogy hogyan jótékonykodnak, már lenne legalább egy pici értelme a dolognak, de elhiheted, hogy ilyen nem lesz a sorozatban, vagy meglepne, ha lenne.


35/N

sikeres vállalkozó, családanya, aki az életben nem adna ki egy darab cipőre 20.000 Ft-nál többet, míg tudomása van róla, hogy az utcában vannak családok, ahol a gyerekek hó végén éhesek

2017. okt. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
#5 én is azon vagyok kiakadva, hogy mekkora összegeket képesek egyszerű ruhadarabokért kiadni. Ha ennyi millióm lenne sem vennék 10 ezer eurós táskát, minek? Ezek a nők a felszínesség mintapéldái, annyi értelmesebb dologra lehetne költeni ennyi pénzt...ilyen nőket “okosnak” nevezni egyesen bűn Marie Curie és a többi, valóban okosnak nevezhető, példaértékű nővel szemben.
2017. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Rékán kívül melyiknek van karrierje?

Kapott egy boltot a férjétől, alibinek?

Bogika meg smink nélkül le se ment kávézni :D

független? nagyon néznék, hogy a férjük nélkül telne e erre az életre...


ja igen. nézem, jókat röhögök rajta

2017. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Sortie (ez egy klub, ahhoz hasonlo,,ahol Bogi is megtalalta a ferjet), Ortaköy, Bebek, Etiler - parancsolj, ezek a leggazdagabb bulizós régiók Istanbulban, 10 ezerbol kint vagy, es mar foghatod is a gazdag ferjet :D. Aztan majd meglatod, hogy mennyi esz kell ahhoz, amit o csinalt :"D.
2017. okt. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

#4-es vagyok, belenéztem az első részbe hogy mégse úgy szóljam le, hogy nem is láttam. Ezek után csak azt tudom mondani, hogy ezek a nők nem példaértékűek, hanem felszínes, buta emberek. Nem mondom, hogy rossz emberek, de én nem tudnék rájuk felnézni. Mi a jó abban, hogy milliókért vásárolnak cipőt/kutyát/táskát? Vicces, hogy ilyen nagy jelentőséget tulajdonítanak a tárgyak árának, pedig ha belegondolsz, egy táska csak egy táska marad, nincs benne semmi különös.


Ennyi pénzzel sokkal értelmesebb dolgokat is lehetne csinálni mint "shoppingolni", meg arról beszélni, hogy hány négyzetméteres villád van. Kicsit irritál az ilyen szintű felszínes ostobaság, de ha te erre vágysz, és kielégítő lenne számodra az ilyen élet akkor biztos találsz magadnak egy gazdag férjet, hiszen egyik nő sem tűnt természetes szépségnek a sok smink és mű dolgok alatt, értelmesek meg főleg nem voltak, úgyhogy hajrá :D

2017. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%

TROLL

ROLL

OLL

LL

L


Mindenkinek vannak céljai és álmai és a férjeik életútja akár még példaértékű is lehet, de ha egy nőnek mégis ezen kitartott élet a cél, akkor nem különb mint azok a prostik akiket az út szélén találok. Ja de, mert az útszéli prostinak legalább van annyi tartása, hogy maga akar boldogulni...

2017. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!