Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit jelent, tényleg elfoglalt lehet?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel néhány hete beszélgetünk.


Eddig csak én kezdeményeztem, és néha igent is mond ha elhívom valahova, viszont az esetek többségében "elfoglalt". Egyébként midig visszaír, nagyon kedves és sok dologról el tudunk beszélgetni.


Picit olyan érzésem van néha, mintha nem akarna közelebb engedni magához vagy nem jövök be neki, de akkor miért jön el néha, miért kedves vagy miért áll szóba velem egyáltalán?


Addig nem szeretném elhívni randira amíg nem vagyok biztos benne, hogy ő mit szeretne. Van ötletetek hogyan deríthetném ki diszkréten hogy szeret-e?


Szerintetek van nála esélyem vagy lehet, hogy csak barátként tekint rám?


2017. okt. 22. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

"Picit olyan érzésem van néha, mintha nem akarna közelebb engedni magához vagy nem jövök be neki..."


Picit...?

2017. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elmegy veled, az mi, ha nem randi? Viszont nem férfi-nő kapcsolat van köztetek, ti barátok vagytok. Valószínűleg nem is lesz több.
2017. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 De akkor meg miért húzza a mézes madzagot? Akkor mondja, hogy nem vagy valami. Szerintem elég egyértelmű jeleket küldtem felé.
2017. okt. 22. 10:37
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként meg nem randira hívtam. Olyanokra gondoljatok, hogy pl. Ebédszünetben kihívom sétálni vagy menjünk el együtt kajálni. Tényleg csak azt akarom, hogy közelebb kerüljünk egymáshoz. Annak semmi értelme, ha egyből elhívom randira mert alig tudunk valamit a másikról. Ha odajönne hozzám egy kolleganő, hogy elmegyek-e vele randira csak úgy én is nemet mondanék mivel kb a nevét tudom és ennyi.
2017. okt. 22. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Értem. Ismerkedsz. Nincs más lehetőség, mint megkérdezed őt. Nem kell érzelmekkel lerohanni, ne árulj el érzelmeket, csak tárgyilagosan kérdezd meg, hogy: Biztosan észrevetted már, hogy sokat keresem a társaságod, mert nagyon tetszel nekem, mint nő. Te tudsz rám úgy tekinteni, mint férfi? Bejövök neked? Volna kedved velem próbát tenni egy komolyan ismerkedés formájában?


Ilyesmi.


Nekem ez teljesen jó lenne, én őszinte lennék ebbben a helyzetben.


N/harmincas és kapcsolatban

2017. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő húzza a mézes madzagot? Ő csak elmegy veled kajálni, mert vaalmilyen szinten jól érzi magát veled. Lehet, hogy nincs is ebben több, csupán jobban szeret társaságban enni, mint egyedül. De az is lehet, hogy azt gondolja: "mikor hív már el ez a töketlen randira?" Ha többet akarsz a közös munkahelyi ebédnél, akkor lépj! Akkor majd ki fog derülni, hogy viszonyul hozzád.
2017. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Randi nem azért van, hogy megismerd a másikat, tökfej?
2017. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ismerd meg jobban.Puhatolozz nála de ne faggasd .Az is lehetséges hogy csalódott már nem egyszer. Igy meg nem akar a közepébe ugrani.
2017. okt. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!