Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok túl ragaszkodó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok túl ragaszkodó?

Figyelt kérdés
Heti egyszer szoktunk találkozni a párommal, mert valahogy "sose jön össze". Nyilván miatta nem. Tudom, hogy sok a dolga, van egy fia az előző kapcsolatából, én ezt megértem. De nekem kevés a heti egy alkalom. Most is pénteken nálam aludt, de szombat reggel el is ment, és mondta, hogy visszajön este. Nem jött. Itt a három napos hétvége, és egyedül töltöm. Azt mondja nagyon szeret, és látom is rajta. De rohadt magányos vagyok, és nagyon vágyom arra, hogy vele legyek. Ma már írtam neki reggel, hogy jöjjön át akkor ma, írta, hogy lehet. Most írjak neki mégegyszer, hogy akkor jön e? Velem van a baj, én vagyok túl ragaszkodó?
2017. okt. 22. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagy ragaszkodó, mások azért kiverik már a hisztit, ha a heti 7 napból csak 6-ot tudnak együtt tölteni.

Mire hivatkozik a fián kívül? Miért nem írja meg magától, hogy bocsánat szívem, ma nem megy?

Te keresed mindig, vagy ő is keres?

2017. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem szerethet jobban vagyis amit írtál rola ez jön le. Nem alakult ki nála még szorosabb ragaszkodás, kötödés igy jó neki elvan.
2017. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem gondolja, komolyan a, kapcsolatot. Nem akar még egy házasságot mert már egyszer kinlódott és, inkább lazán kezeli a helyzetet. Igy tartja a, távolságot.
2017. okt. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!