Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? 21f

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és még soha nem volt barátnőm, sőt nagyon nem is tetszett senki, volt olyan, hogy jókat beszélgettem lányokkal, de semmi. És ez már nagyon zavar, tök rosszul érzem magam, pl amikor sétálok és egy csomó szerelmes pár mellet megyek. Kb két éve küzdök ezekkel az érzésekkel, de egyre rosszab és már nem tudom magamban tartani.

2017. okt. 22. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon elcsépeltnek fog tűnni, de mg nem jött el az igazi.

Ne aggódj. Jársz társaságba? Dolgozol, tanulsz?

2017. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kén_ ***** válasza:
Tegyük fel nincs semmi olyan traumád, aminek köze lehetne ehhez: akkor csak szimplán arról van szó, hogy még nem találtál olyan csajszit, aki igazán megmozgatna. Ez is benne van a pakliban, ismerek olyan 19 éves lányt, aki ugyanebben a cipőben jár. Nem vagy egyedül vele, hidd el. Járj nyitott szemmel, meg úgy amblokk nyitottan új dolgokra, aztán majd belebotlasz, vagy ő beléd. Csak akkor legyen bátorságod lépni is, mert nem szeretném, ha elszalasztanád, aztán azért jönnél erre az oldalra. Van olyanból elég.:)
2017. okt. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából most kezdtem el az egyetemet, sokat vagyon társaságban, pont ezért nagyon remènykedtem az elején, hogy itt annyi ember van, és biztos hamar lesz majd valaki, de ugye eddig semmi.
2017. okt. 22. 21:17
 4/8 kén_ ***** válasza:
Hát ez nem az Amerikai Pite. Olyan helyeken is összefuthatsz egy lánnyal, aki elcsavarja a fejed, amire nem is számítanál. Ne görcsölj rá, jönni fog, csak ne szalaszd el. Egyszer élünk. :)
2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Óh, akkor most pont h ne parázz. Csak légy nyitott, és ne légy gyökér, se szerény.

hajrá hajrá

2017. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jóval később talált rám a szerelem, előtte is volt kapcsolatom, de többnyire barátság extrákig jutottunk vagy egyoldalú érzelmek voltak (nem az én oldalamról)

Lehet mondani rám milyen egy szemét troger voltam a lányokhoz, ami nem igaz mindig őszinte voltam velük, és miután lefeküdtünk utána is megmaradt a jó viszonyunk, de valahogy féltem a komoly kapcsolattól, oka csupán annyi, hogy aki igazán megfog azért végsőkig kitartok, hallva és látván mennyi szakitások vannak tartottam attól ha valakibe beleesek és esetleg szakítunk nehezen lépnék túl. Mára már rájöttem baromság. Jelenleg 2 éve (lesz november 14.-én) vagyok együtt a kicsimmel és még mindig ugyanolyan intenzivitással rajongok érte, az a béke, nyugodtság, boldogság mellette leírhatatlan, egyszerűen imádom őt. :) Ezt mind 23 évesen értem el.

2017. okt. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Legyen úgy, ahogy mondjátok, köszönöm a segítséget.
2017. okt. 22. 21:26
 8/8 anonim ***** válasza:
ha ez megnyugtat, én se voltam még igazán szerelmes. egyszerűen nem bontakozott ki bennem. rossz ember mellett volam. ennyi az egész :) majd jön egy lány, akivel egy hullámhosszon vagytok és kialakul a szerelem is
2017. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!