Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy komolyan vegyen ez a FÉRFI és ne az üresfejű kislányt lássa bennem?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem? Szeretek egy pasit akit lehet, hogy egyáltalán nem is érdeklek...7 évvel idősebb nálam, ez még nem is olyan sok, de azért írtam a férfit nagybetűvel mert ő tényleg az. Az egyik barátomon keresztül találkoztunk még nyáron. Elsőre megtetszett, aztán ahogyan megismertem ez csak erősödött bennem. Ekkor még minden tökéletes volt, minden jól ment, tulajdonképpen kimondhatjuk, hogy ismerkedtünk. Sőt randink is volt méghozzá kettő, nagyon szuper helyen voltunk nagyon szép és romantikus volt :)


Tudni kell rólam, hogyha belehabarodok valakibe akkor sajnos nagyon rákattanok és szuper érzékeny leszek főleg ha a kiszemeltemről van szó. És valószínűleg emiatt "ábrándult ki" belőlem. Elmondta, hogy rosszul gondolta mert talán nem illünk össze. Illetve de, de jobb volna , hogyha pár évvel később találkozzunk először. Mert szerinte nekem még más kell. Egyébként 20 éves leszek jövőhéten, egyetemre járok. Nem tartom magam gyerekesnek, már több mint egy éve elköltöztem otthonról, mindent magam intézek, idén nyáron végig külföldön dolgoztam, tök jól megvagyok. Jó talán főzni nem főzök túl jól. Ennyi idősen ő is ezt csinálta. Most meg munkamániás, mindig elfoglalt, 3 vállalkozása is van, sikeres de egyébként nagyon okos és értelmes és jófej, szerény és olyan különleges személyisége van és emellett külsőleg is nagyon nagyon jól néz ki szóval eléggé...jó... Még nem ismertem ilyen férfit eddig mint Ő.


Most úgy vagyunk, hogy pár naponta beszélünk pár szót, általában ő keres én kibírom, hogy nem írok...Nem szeretném lejáratni magam, mivel akkor fordult rosszra a dolog mikor állítólag "számonkértem" és "besértődtem" rá. Ami annyi volt, hogy rosszul esett valami amit szóvá is tettem. És mivel ezt újfent megtette ezért megint szóvá tettem nem tudtam megjátszani magam meg jópofizni. Ő ezt úgy értelmezte, hogy hisztis p**csa vagyok (persze nem így mondta) és kezdek sok lenni. Meg, hogy gyerekes vagyok amin persze felhúztam magam és lám még gyerekesebb lettem.

De ez az egész csak azért van mert belezúgtam. És vele akartam lenni, rosszul esett, hogy nem foglalkozott velem annyit amennyire szükségem lett volna. Előtte minden szuper volt...Tudom, hogy hülyén viselkedtem és belátom, hogy van egy kis önbizalomhiányom ezért vagyok ilyen. Pedig nagyon szép és csinos lánynak mondanak, és nyilván nekem emiatt minden könnyű meg szuper.


Mit csináljak, hogy jobb legyen, hogy úgy akarjon mint az elején? Félek, hogy végleg lejárattam magam, esetleg kiábrándult belőlem. Egyenlőre az van amit írtam, visszavettem amennyire csak lehet, előadtam, hogy mennyire elfoglalt vagyok. Beszélgetünk, minden oké és olyan semmilyen, szerintem ő sem tudja igazán most mit akar. Hagyjak időt? Legyek őszinte és mondjam el amit érzek? Tetszem neki ez biztos, de nem akarom, hogy ne vegyen komolyan. Nos?


2017. okt. 22. 23:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
A saját köreidben keress párt. Ez egy felnőtt, vállalkozó férfi. Neki csak játékre leszel max. jó.
2017. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Térj rá a lényegre.

Holnap szépen meg kérdezed hogy nem e próbálnátok meg újra? Mer ha jól vettem le te meg próbálnád..

Ha nem akkor megszakítani vele minden kapcsolatot, ha csak nem akarsz tovább szenvedni.

2017. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Neki kevés a szabadideje, neked pedig totális figyelem kellene a pasidtól.

Ha nem kapod meg, akkor pedig nem egyszerű veled.

Sajnálom, de tényleg nem illetek össze.

2017. okt. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Pedig egy üresfejű kislány vagy.
2017. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajna, az a baj, hogy óriási különbsèg van agyilag, èrzelmileg egy 20èves ès egy 27èves között!

20èvesen mèg kell pár pofon az èlettől, hogy rájöjj a világ nem körülötted forog. Ha erre rájössz, akkor kicsit másképp fogsz viszonyulni az èlethez, pasikhoz, nem leszel rögtön hisztis pi, ha nem úgy törtènik valami, ahogy neked tetszik.

De neked mèg ezt kell csinálnod, majd 25èvesen nem leszel már "sokat foglalkozzon velem, mert ennyire szüksègem van rá". Biztosabb leszel már a dolgodban, ès nem a bizonytalanság fog belőled ordítani!

Engedd el ezt a kapcsolatot!

2017. okt. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer megd.gott és kész. Nem férfi az ilyen. Ha meg nem volt szex, akkor egy normális ember, aki nem akar kihasználni, mert tudj, hogy nem illenétek össze. Tényleg gyerekes vagy az írásodból. De ez nem gond, még csak 20 éves vagy, majd érettebb leszel, van amit nem lehet siettetni. Keress korban hozzád illőt.
2017. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Legyél komoly, és ne legyél üresfejű kislány! Erre még valószínűleg várnod kell vagy 10 évet.
2017. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mi volt az, ami rosszul esett és szóvá tetted. Lehet, hogy teljesen jogos volt. Én el tudok képzelni egy olyan játszmát a férfi részéről, hogy mivel látja, mennyire odavagy érte, ezzel a kapcsolatmegvonással büntet, hogy mikor majd újra közel enged magához, eszedbe ne jusson bármit is kifogásolni.
2017. okt. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem uresfeju kislanynak lat hanem egy tapados, hiszitis piocanak, es az is vagy.


Az elso benyomast nem lehet megvaltoztatni, foleg ha ennyire negativ. Na meg magadon sem tudsz valtoztatni.


Minek legyen az ember olyannal akivel utana csak a problema van?

2017. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Tudni kell rólam, hogyha belehabarodok valakibe akkor sajnos nagyon rákattanok és szuper érzékeny leszek főleg ha a kiszemeltemről van szó. És valószínűleg emiatt "ábrándult ki" belőlem."


Normális ember valóban kiábránul attól a hisztis pióca p***a viselkedéstől, amit leírtál.. Még jó, hogy egy üresfejű libának tart, ha már egyszer bebizonyítottad neki, hogy az vagy. Hagyd békén szerencsétlent, hová akarod még magad alázni? Neki normális nő kell, nem egy ilyen éretlen kislány.

2017. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!