Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiábrándultam a férfiakból....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a férfiakból. Csak kétségbe vagyok esve, ha már arra gondolok, hogy inkább nőkkel kellene próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Nagyon sok elképesztően vonzó férfi van,de egyszerűen a kapcsolat nem müködött. Próbálkoztam kevésbé vonzó férfiaknál is,de egyszerűen a pasik mások,mint mi. Igénylem a sok lelkizést is egy kapcsolatban,de a férfiak nem ilyenek. Tudom,hogy nem egyforma mindenki,de belefáradtam. Sok pasin túl vagyok és bár ők tetszenek igazán,de teljesen kiábrándultam. Egyre többet gondolok arra,hogy egy nő oldalán találhatom meg a boldogságot. Valamilyen szinten ők is vonzanak,sőt minél jobban beleélem magam,annál jobban. De úgy érzem nem vagyok normális és csak kétségbeestem. Volt valaki hasonló helyzetben?

25N


2017. nov. 1. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Egy agyhalott vagy, akinek az agyát kimosta a média.
2017. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Én is ilyen lelkizős vagyok.

21F

2017. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Probáld ki! Lehet, hogy bejön neked.
2017. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

"Igénylem a sok lelkizést is egy kapcsolatban,de a férfiak nem ilyenek."


Kijavítanálak: aki férfi létére lelkizős, azt azonnal a barátzónába száműzik a nők. A kevés számú kivétel lehetsz, akinek ez imponál.

2017. nov. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
23%

Mit nyafogsz itt,állj a sarkadra,legy magabiztos,a tutyumutyi nőkkel nem sok mindent lehet kezdeni!

Ha Férfiban szánalmas az ilyen,szerinted Nőben nem az?

2017. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Csodállak.

31/f

2017. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%
Csak szólok. Én is lelkizős vagyok. Szóval lehet te nem kerestél jó helyen.
2017. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Hát majd meglátod úgyis, légy nyitott mindkét nem közeledésére, aztán majd elválik hogy mi lesz.
2017. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

keress lelkizős férfit, és akkor később arról írhatsz itt hogy miért nem férfiasak a férfiak :)


Pontosan definiálnád hogy miről akarsz egy párkapcsolatban folyamatosan lelkizni ??

2017. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%

Van pár leszbikus ismerősöm és ők maguk mondták, hogy bár a férfiakkal szexuális téren nem akarnak semmit, de jobban kijönnek velük.

A leszbikus nők gyakran szemetebbek és bunkóbbak mint a heteró férfiak akik (bár mai nem tűnik nem tűnik fel a nőknek), sokkal normálisabban állnak a nőkhöz mint gondolnák. Az, hogy a férfiakat főleg a szex motiválja pedig évmilliók óta így van, nem tudom miért kell ezen állandóan fennakadni.


Ha folyton lelkizni akarsz akkor keress egy melegbarátot vagy egy kizárólag lelkizésre vágyó gyakoris pasit.

2017. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!