Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek van most olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van most olyan ember aki tetszik, vagy akár szerelmesek is vagytok belé, de az illető foglalt?

Figyelt kérdés
Mit csinálsz,vársz hátha szabad lesz és akkor lecsapsz? Megpróbálod elhódítani jelenlegi párjától?Vagy még ha nehéz is inkább kivered a fejedből és továbblépsz?
2017. nov. 3. 19:40
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem van,nincs barátnője,csak én félek kezdemenyezni nála
2017. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van, de én ezt elfogadtam, ha valaki foglalt, az tabu, és gonosz dolog lenne tőlem a szakításukat várni. A saját életemet élem, és nyitott vagyok arra, hogy megismerek valakit, aki hasonlóképp nagy hatással lesz rám, és szabad is lesz (bár eddig nem történt meg, de akár holnap is belefuthatok egy ilyenbe). Nincs értelme tagadni, hogy ő nagy hatással van rám, mint senki, mert amit tőle kaptam, azt senkitől nem kaptam meg, és nekem ezek a dolgok sokat jelentenek. Tehát ő mindig megmarad számomra egy jelentős személynek, akár lesz köztünk több, akár nem, akár találok mást, akár nem.
2017. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl kell lépni rajta, nincs más megoldás. Nem lenne gyomrom mástól elszeretni valakit, hogy én legyek a ribi.

Az, hogy szakítanak- e,az az ő dolguk, addig is maradj szépen távol. Ha szingliként újra egymásra találtok és egymásba is szerettek az úgy tiszta lap!

2017. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van olyan illető,aki eléggé tetszik külsőre,belsőre egyaránt.Sokszor úgy érzem,egy hullámhosszon vagyunk,tudunk poénkodni,de mikor valamelyikünk kiakadt valami miatt,arról is tudtunk beszélgetni.Viszont ő számomra tabu,és én ezt tiszteletben tartom.Így barátok vagyunk egy ideje,illetve voltunk,leszünk.Egy időben kicsit mintha rajongtam volna érte,sőt,talán belehabarodtam.Most már jobban kezelem a helyzetet,kicsit eltávolodunk egymástól.Amikor egy ártatlan szóval is képes volt megbántani,és az ő csőrét meg ez piszkálta,akkor jöttem igazán rá,hogy fontos nekem.Viszont nem fogok belemászni az életébe.Nem könnyű,de már ismerni őt egy ajándék nekem,megelégszem ezzel.
2017. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van,de ő nem foglalt,csak nem lehet az enyém :(
2017. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindig ez van. Nem próbálkozom, minek?
2017. nov. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van, az persze nagyon erős túlzás, hogy szerelmes vagyok, de tetszik.

De nem csinálok semmit, egyrészt mert nekem nem fér bele, hogy olyanra mozduljak rá, akinek van kapcsolata, másrészt meg olyan szinten vagyok már kiégve érzelmileg, hogy nem is tudnék senkit megszeretni.

2017. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen a multban.Az elfelejtés és elengedés nagyon de nagyon nehéz volt sőt elfogadni is iszonyű nehéz volt hogy neki mar van más az életében aki fontosabb tőlem.Kb2-3évembe telt mire kihevertem ezt az egészet .Utólag bànom hogy nem próbàltam meg vele nem küzdöttem hogy valami is alakuljon közöttünk.Mégha gonosz dolog is akkor sem foglalkozhatsz örök életedben a mások boldogsagàval sztem .
2017. nov. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!