Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a nők elvárásairól?

Figyelt kérdés

Nézegettem a puncsot és meglepő, hogy mennyi cukorcica még a külsőt is elvárja, amit nem is tagad közzétenni. Az meg kész vicc, hogy legalább a fent lévő nők fele intelligens férfit akar, holott a képeik nem az intelligenciáról tesznek tanúbizonyságot...


Most lehet bármit mondani, hogy a puncs így meg úgy, de majdnem 7000 női regisztrált van, amiből mondjuk hogy a 30% troll és kamu, még így is elég szép statisztikai minta.


Néhány kivétellel az összes olyan pasit keres, aki jól néz ki és intelligens, a gazdagság pedig alapvető elvárás, mivel az oldal erre épül.


Miért állítja itt sok nő, hogy ezek nem számítanak, amikor ilyen sok fiatal nő árulja magát alfa férfiaknak szó szerint ?



2017. nov. 4. 14:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%
Igen vannak olyan nők, akiknek az az elvárásuk, meg vannak olyanok is, akiknek nem számít az ilyesmi. Engem sosem érdekelt a párom anyagi helyzete, mikor összejöttünk munkanélküli volt, majd míg egyetemre járt én tartottam el évekig. Bár más kérdéseknél látva a véleményedet a nőkről, úgysem fogsz hinni nekem. 28N
2017. nov. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert sokunknak van tartása, akármennyire is nem akarod elhinni.
2017. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Az nem zavar, hogy ezeken a lányokon kívül még vannak azok is, akiknek nem ezek a dolgok számítanak? Csak őket ne a puncson keresd.


Amúgy csak a lúzer pasikat zavarja, hogy egy csinos, értelmes, igényes nőnek vannak elvárásai és téged is csak azért, mert ezeknek nem felelsz meg. Lehet lepontozni, de tekintve, hogy egyetemista, gazdag családból származó, vékony, sportos lány vagyok, így én is csak ilyen kaliberű pasikkal ismerkedek. Miért ne? Ha valamiből kaphatsz jót, nem fogod a rosszabbat választani.

2017. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Attól, hogy nekem nem számat a gazdagság, másnak még számíthat. Azt mondok, amit akarok, én nem regisztráltam arra az oldalra.

Amúgy meg mindenki azt vár el, amit akar.

Miért ne akarhatnék magam mellé jól kinéző, intelligens férfit?

2017. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%

Na és mondd, hány pasi regisztrált a top 10 külsejű, könnyen kapható ribizlik reményében?

Ez meg rólatok mondd el mindent.......

2017. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Talán nem a puncsot kellene alapul venned, akik ott keresnek "társat" és akik egy igazi, egyenlőségen alapuló kapcsolatot keresnek, köszönőviszonyban sincsenek egymással.

Az meg triviális, hogy mindenki, nők-férfiak egyaránt, olyan párt szeretnének, aki megfelel az igényeiknek. A való életben nem látom azt a fene nagy női elváráskupacot, ami miatt itt ajvékol a sok forever alone.

2017. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rájuk.
2017. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

#1

Igen vannak, tudom. A 99% viszont nem ilyen.


#2

Igen, igen... de a többségnek nincs ? Márpedig akkor lehet általánosítani, elvégre a nagyobb szám üti a kisebbet.


#3

Nem a pucsnról szoktam csajozni. Tény, hogy itt sokkal jobb a felhozatal külsőre mint az átlagos társkeresőkön, de messze nem elég nekem. Miből gondolod, hogy lúzer vagyok ? Nem tudsz rólam semmit.

Nem pontoz le senki, nem vagyok 12 éves. A puncson is önmagát hasonló helyzetűnek tituláló csajt találtam, pontosan mint amit most leírtál. "Nem lúzer" pasi magyarul = gazdag, magas, izmos, jóképű ja és persze intelligens. - Ezek szerint elismered, hogy itt kezdődik számotokra a férfi ? Mert ha igen, akkor ez a válaszod máris ellentmondás.


#4

Például azért, mert nem adsz semmit cserében, ahogy ez persze a nagy többségre igaz. Ne vedd személyeskedésnek.


#5

Nem tudom, de megnézem majd. Ahogy leírtam egyáltalán nem könnyen kapható ribizlik, mert ahogy elnézem nem fog minden pénzeszsáknak jutni pipi, mivel náluk itt a pénzel kezdődik a történet és ezen felül vannak hatalmas elvárásaik.


#6

Nagyon sok 18-30 közötti fiatal nő van itt, miért is ne vegyem alapul ? Nagyon jól tükrözi azt, ami a probléma a mai világgal. Egyébként a puncson kívül is ilyen a legtöbb nő aki beleesik ebbe a korosztályba és ki is néz valahogy. Maximum nem szorul erre az oldalra, nem tudja, hogy van, vagy egyszerűen nem meri bevállalni.


#7

Végül is, te tini lányokkal kezdesz 30 évesen, bocs. Ha lenne elég pénzed, itt lubickolnál egyébként.

2017. nov. 4. 15:09
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszem személyeskedésnek, mert rám nem igaz.
2017. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

#8: miért a tartás nélküli többséggel foglalkozol?

(#2)

2017. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!