Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16L/ 25F. Mennyire elfogadható?

Figyelt kérdés

Én vagyok az idősebb, sokáig beszélgettem ezzel a lánnyal, de a korát nem tudtam, ő tudta az enyémet, és közben annyira megismertük egymást, hogy rájöttünk, nagyon kedveljük a másikat,jobban mint barátság. Én ekkor tudtam meg a korát, ilyenkor pedig az ész nehezen tud már közbeszólni,legelején valószínű hagytam volna. Idősebbnek néz ki a koránál,rengeteg a közös hobbi, intelligens, értelmes. Tudom, minden hasonló korú lány ezt írja magáról, de ő tényleg az,tanáraival jobban kijön,mint az osztálytársaival. Én most kezdtem az egyetemet különböző okok miatt, az életcéljaink is azonosak,képes vagyok várni rá,amíg ő nem akarna semmit,nem siettetek. Őt érzem a lelkitársamnak is.

Csak érdekelne, mások mit gondolnának erről a szerelemről?



2017. nov. 21. 11:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
sztem a csaj túl sokat fog változni, de te tudod. Engem maga a korkülönbség zavarna már alapból.
2017. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%

Soha, nem tudhatod előre. Ugyan ez, csak én 26 voltam. Tart, 35 éve. Akkor, mindenki azt mondta, ez rövid kapcsolat lesz.

Akik akkor lehurrogtak, azok már túl vannak 1-2-3 váláson. Mi meg még mindig összebújva sétálgatunk:)

2017. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
18%

#2


Ropogós kamu az ebédhez!

2017. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel probléma, de a lány még gyerek, gyerekproblémákkal (suli, érettségi, elengednek-e, nem alhatok ott, stb.), de meg már felnőtt férfi vagy.


Én nem kezdenék 16 éves szinte kislánnyal, mert semmiben egyezünk és céljaink sem lehetnek közösek.


34ffi

2017. nov. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

1: A kor engem is zavarna alapból, és benne van a pakliban,hogy változni fog. De így, ahogy alakult, már nem tud a kor zavarni, nagyon megszerettem a személyiségét, és mindig örülök, ha vele lehetek, beszélgethetünk, mielőtt nem ismertem meg volna ennyire, egyszerűbb lett volna ignorálni, de most már nem menne. Ránézésre is mindenki 18-20nak saccolja, olyan felnőttes kisugárzása van.


2: Ha igaz, jó olvasni ilyeneket, és reménykedhetek, hogy kitartással, miénk is lehetne ilyen egy napon,és természetesen gratulálok. :)

2017. nov. 21. 11:40
 6/27 A kérdező kommentje:
4: Az ő szülei tudnak rólam, mindig őszinte volt velük, és tudják,hogy értelmes, megbíznak benne, ezért nem is zavarja őket, szimpatikusnak találnak engem, bár még ismerkedési fázisban vagyunk. :) Persze igazad van, de próbálunk egyeztetni, jelenleg én is tanulok, ő pedig 20 év fölött pár már gyerekeket szeretne, szereti őket, ő is korán született.
2017. nov. 21. 11:43
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

# 3/5 Tudom, ha neked nem megy, tuti másnak sem:)))

Azt is oda írtam volna, egész idő alatt, még egyetlen komoly veszekedés nem volt közöttünk, az már neked, végkép kamu lenne:)) Természetesen, a te dolgod, mit hiszel el:)

2017. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
48%
én visszamaradottnak titulálnám a 25 évest, ha 16 évesekre megy, még így látatlanban is.
2017. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
33%
Próbáljátok meg, aztán kiderül, mennyire működik. Nyilván vannak buktatók, de az csak rajtatok múlik, hogyan kezelitek. Bármit csinálsz, MINDIG LESZNEK HUHOGÓK. De gondolom 25 év alatt már rájöttél erre.
2017. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
Miért ne? Dédöregapám 24 volt, dédöreganyám meg 15. :):):)
2017. nov. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!