Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha nem hiszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem hiszem el, hogy én is tetszem ennek az istennőnek?

Figyelt kérdés

Eddig elég szerencsétlen voltam a szerelemben, rossz tapasztalataim voltak. Külsőre sincs annyira gáz velem csak nem vagyok olyan férfias alkat (de már jó ideje dolgozom rajta) meg mondom inkább a sok rossz tapasztalat miatt vagyok “szerencsétlen” a nőknél. Mert szerintem ha valaki szerencsétlen azt is magának köszönheti végülis.

És akkor itt a kérdés tárgya, itt ez a lány aki külsőre tényleg tökéletes és ezt nem csak én mondom hiszen nincs is nagyon olyan férfi aki ismeri és ne tetszene neki, egyszerűen tökéletes arcra/testre is. És nagyon aranyos is de még sajnos nem ismerem annyira, de remélem nem fogok csalódni. Úgy néz ki tetszem neki, sokszor néz engem de ha ránézek elkapja a tekintetét, ha beszélünk olyan mintha zavarban lenne, mosolyog, kedves, megérint, érdeklődik, nevetgél a “poénjaimon”. Ez érdekes nem?? Még régen évekkel ezelőtt ismertem meg akkor még gimibe jártunk de nem beszéltünk csak néztem őt meg néha ő is engem de nem mertem soha megszólítani, akkor sem hittem el hogy érdemes lenne bepróbálkoznom. Most viszont nagyon gyanus de nem hiszem, hogy én kellenék neki, az exei jobb pasik voltak mint én, ilyen menő srácok (akkoriban).

Persze lehet mondani, hogy csak egy lány meg mit spilázom túl de mint tudjuk ez nem így működik én nem tudom ezt ilyen lazán venni, nem is akarom. Már elhatároztam, hogy komolyabban bedobom magam de aztán sosem volt ideális az alkalom, így meg tudom hogy idővel elviszik... Nyilván ő nem fog teperni értem, egy ilyen lány... Hogy lehet ezt az érzést lekűzdeni? Hogy lehet “semlegesebben” ehívni valahova ami nem ilyen konkrét, hogy levágja hogy odavagyok érte?


2017. nov. 21. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Hidd el.

Ha átbasz akkor így jártál, de ne hagyd, hogy a fejedbe száljon, maradj meg nyomorultnak, ha összejöttök, mégegyszer írom, maradj meg nyomorultnak.

Üdv!

2017. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

>de még sajnos nem ismerem annyira


Csak simán ne legyél hülye. Nem ismered, tehát nem tudod megítélni, hogy milyen? Nem tűnik fel magadnak, hogy te mégis meg tudod tenni? Vajon miért? Azért, mert idealizálod. A sok ismeretlen tulajdonsága helyére odaképzelsz egy sor ideális, tökéletes tulajdonságot, és ebbe a torz karikatúrába esel bele. Ennek semmi köze a lányhoz, ez a te saját idealizált nőképed.


Amíg istennőnek látod őt, addig értelmetlen bármilyen kapcsolatba kerülni. Vagy ezen túl is megbénít az, hogy ennyire magad fölé rendeled, vagy egyszer csak rájössz, hogy ő is ember, és hatalmasat csalódsz, és nem érted majd, mi romlott el.


Pontosan, semlegesnek kell lenni. Az oké, hogy vonzódsz hozzá, szép lány, ez természetes. De fogadd el, hogy >róla< gyakorlatilag nem tudsz semmit. Kezeld valódi emberként, keress benne valódi emberi értékeket, és a vonzalmat csak arra használd fel, hogy a megismerésére, a közel kerülésre motiváljon.

2017. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képet kérlek NE mutass, hiszen a férfiak nem vizuális típusok ugye.
2017. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak hülyít. Egy nő se jön össze olyan férfival, aki nem néz ki legalább olyan jól, mint az exei.
2017. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd nem veszíthetsz semmit hívd el egy vacsira valahova aztán sátáljatok beszélgessetek és kiderül.


Vagy ebédelni valahova az még kevésbé levágósabb a lányeg a kommunikáció.


De amúgy a férfinak kell kezdeményeznie. Ha elutasít akkior tudod hogy még van hova fejlődnöd és csak barátkozik kicsit kedvel.

2017. nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!