Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akik azt mondják, hogy "jelenl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt mondják, hogy "jelenleg nem szeretnének kapcsolatot", az mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel sokáig úgy volt, hogy lesz köztünk valami komolyabb, kb úgy viselkedtünk, mintha együtt lettünk volna, de még mindig van "valami", csak nem olyan intenzíven. Egy pár hónapja mondta, hogy barátságnál többet érez, és nem velem van a baja, de jelenleg nem szeretne kapcsolatot. Akkor azzal indokolta, hogy nem érne rá, mert két munkahelye volt akkor, meg fizetett egy albérletet egy másik városban, és állandóan oda kellett járkálnia. Ez nem tudom, mikor volt, kb 2-3 hónapja. Azóta már csak egy helyen dolgozik és csak egy helyen lakik. Nem azért kérdezem, mert azt gondolnám, hogy bizonyos idő után lenne esélyem nála, mert sajnos ez nem túl valószínű. Hanem azért, hogy kb mire számítsak, mert azt nagyon nem tudnám elviselni, ha összejönne egy másik lánnyal. De benne van a pakliban, nem? Vagy egyenlőre még nem?

2017. nov. 21. 14:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Aki ezt mondja, az annyit mond igazából hogy VELED nem akar kapcsolatot.


Tudom hogy így van, mert csináltam már.


25/F

2017. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Leforditom: jo vagy lekurni, amig nincs jobb, es ha ezt mondom, akkor legalabb elharitok minden felelosseget magamrol.
2017. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Addig, amíg nem találkozom valaki olyannal, akivel minden passzol és akivel többet is el tudnék képzelni. Az, hogy ez mikor jön el, változó, a leghosszabb 4 év volt, de én alapból boldog vagyok egyedül.

Ennek a srácnak nem te vagy az, akiért majd feladja a függetlenségét, felesleges reménykedned vagy várnod.

2017. nov. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amíg össze nem szedem magam, de ez a problémámtól függ.
2017. nov. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy már nem lesz köztünk semmi... Ezt le is írtam a kérdésben is. Ettől függetlenül undorítónak tartom ezt a hozzáállást. Miért nem lehet egyszerűen a szemembe mondani? Sokkal inkább értékelném az őszinteséget, mint azok a hazugságokat, amiken úgyis átlátok. Meg különben is, minek kellett belekezdeni ebbe az egészbe, ha úgyis tudta, hogy nem szeretne semmit? Mért kellett elérnie, hogy beleszeressek?
2017. nov. 21. 14:56
 6/15 anonim ***** válasza:
Mert ha oszinten kimondja, hogy mit szeretne toled, akkor a mondat utan otthagyod.
2017. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert ha megszeretted, akkor tudja, hogy mindig igent fogsz neki mondani, ha neki olyanja van.
2017. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem... ezt nem nézem ki belőle. Egyrészt kettőnk közül én sokkal jobban kívánom a szexet, mint ő. Másrészt pár hónapja mondta, hogy tökre bűntudata van, amiért úgy történtek dolgok, hogy nem is voltunk együtt. És hogy ő nem ilyen. Mondjuk ki tudja, hogy igazat mondott-e....
2017. nov. 21. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:

kár ezen ennyit agyalni. nem akar(t) téged, de nem volt gatyája a szemedbe mondani.


várja az igazit.

2017. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. De magam sem tudom megmondani meddig fog ez tartani. Jelenleg azt érzem, hogy egyáltalán nincs szükségem nőre. Lehet lenne olyan aki ezt meg tudná változtatni még a héten, de alapból azt érzem, hogy minek nekem nő amikor így is jól elvagyok.
2017. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!