Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan csodálatosak a nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan csodálatosak a nők, ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mármint a hűséges, normális nőkre értem. Ahogy tudnak hízelegni, bújni, romantikázni, finom illatuk, ízletes, lágy s egyben szenvedélyes csókjaik, selymes érintésük, ragyogó tekintetük, ékszerként viselt mosolyuk, bársonyos bőrük, forrón ölelő nőiességük mind-mind emberfeletti varázslat.


Ti mit gondoltok?

Kort, nemet is!



2017. nov. 22. 18:52
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Örülök neki, utolsó. Szívesen. :)
2017. nov. 22. 21:03
 22/35 anonim ***** válasza:
Eddig is sejtettem, de a definíciód alapján már biztos vagyok benne, hogy nem vagyok igazi nő. :D :D :D Hát ez van! De sokaknak feldobtad az estéjét. ;)
2017. nov. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 Diavolino44 ***** válasza:
78%

Teljesen igy gondolom en is, talan egy picivel kevesebb vattacukorral. A noi szepseg haborukat inditott el, az egyik legcsodalatosabb dolog a vilagon. Az aki nem szereti, az besavanyodott.

Nyilvan van sok hulye no is, de legalabb annyi hulye ferfi is.

32F

2017. nov. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
#22: miért ne lennél igazi nő? :)
2017. nov. 22. 22:54
 25/35 anonim ***** válasza:
44%

Aranyos vagy, jól esett olvasni a leirásodat.

Ne hallgass a sok lehurrogó parasztra, ilyen romantikázással tuti találsz olyan nőt, aki illik a leirásodra.

2017. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Azért kedves kérdező, mert a felsorolt szempontok közül nem igen akad olyan, ami rám illene, főleg a természetbeli tulajdonságok: hízelgés, bújás, romantikus.....a többi meg helyzetfüggő. Valójában én is ugyanezeknek a tulajdonságoknak a hiányára szoktam hivatkozni, ami miatt azt mondom, hogy mindenkinek jobb, ha én kimaradok a buliból. Nekem megterhelő ilyennek lenni, olyan hamisnak érezném magamat, mert alapvetően nem vagyok "lágy", és ha megpróbálnék visszavenni, akkor úgy érezném, hogy a személyiségem egy fontos darabkáját elveszítem. :)


22-es voltam :D

2017. nov. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

>mind-mind emberfeletti varázslat


Mindennel egyetértek, de ezzel nem. Dehogy emberfelettiek, hanem tökéletesen emberiek. Szerintem rendkívül egészségtelen hozzáállás felsőbbrendőnek tekinteni bárkit. Alá- és fölérendeltségi viszonyhoz vezet, ami a rossz kapcsolatok alapreceptje.


Szóval nem kell emberfelettiség ezekhez a dolgokhoz, emberien is pont olyan értékesek.


30F

2017. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
43%

Attol h papucskent istenited oket nem lesz tobb eselyed naluk. Max egonovelonek fognak hasznalni.

A normalis lanyok pedig latjak ah most is csibaltad, latatlanba nyalizol nekik, a bokjaid semmit nem ernek mert barkinek kinyalod a popojat.

Csak azok a lanyok ertekelik a, nyalizasod akik egot akarnak novelni. Ertelmetlen bohockodast toltok.

2017. nov. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem e mögött nincs semmi hátsó szándék. Magadból kiindulva el se tudnád képzelni, hogy egy nőnek úgy bókoljon valaki, hogy közben pontosan tudja, hogy a nő ettől még nem lesz övé. Idősebb férfiak szoktak nekem kezet csókolni, kedvesen megszólítani, miközben már unokáik vannak és talán szexuálisan már nem is aktívak. Vannak férfiak, akiknek csak szimplán jólesik kifejezni a tiszteletüket. A vallásos emberek többsége sem azért imádkozik, mert félnek, hogy pokolra jutnak, hanem, mert hálát éreznek. Ennyi. :)
2017. nov. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem is azok.


26l

2017. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!