Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan csodálatosak a nők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan csodálatosak a nők, ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mármint a hűséges, normális nőkre értem. Ahogy tudnak hízelegni, bújni, romantikázni, finom illatuk, ízletes, lágy s egyben szenvedélyes csókjaik, selymes érintésük, ragyogó tekintetük, ékszerként viselt mosolyuk, bársonyos bőrük, forrón ölelő nőiességük mind-mind emberfeletti varázslat.


Ti mit gondoltok?

Kort, nemet is!



2017. nov. 22. 18:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Kérdező egy költő veszett el benned .Egyépként szépeket irtàl :).Sztem egyâltalàn nem nyàlas sőt ezt sokkal jobb hallani mint a negatív hozzàszolàsokat .
2017. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
26-os pedig biztos re is tudnàl ilyen lenni csak olyan pasi kell aki ezt hozza ki belőled és nem egy rideg kősziklàt.:)
2017. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Utolsó, köszönöm, hogy ilyen pozitívan közelítesz a helyzetemhez, de hidd el, minden úgy jó, ahogy van, mert a kőszikla természetemnek köszönhetem, hogy sikeres vagyok abban, amibe belefogok. :) A rideggel meg vitatkoznék, mert tűz az van bennem bőven. :)

22-26-os voltam :)

2017. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#31, "egyépként", lyaly :D
2017. nov. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
A végén itt a nőkhöz: köszönöm a kedves szavaitokat, hihetetlenül jól esik, amiket írtok. Motivál. ;)
2017. nov. 23. 21:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!