Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mert pont a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mert pont a szex ilyen durvan meghatarozo tenyezo az ember eleteben?

Figyelt kérdés

Lassan a fiatalok elobb szexelnek, mint hogy irni tudnanak. Ha egy kapcsolatban nem mukodik a szex, lehet , hogy elvalnak miatta utjaik. Vagy ott vannak a megcsalasok. Gyerek is csak szerelmeskedesbol lesz. :D

Ugyan olyan fontos tenyezo egy kapcsolatban, mint a masik szemelyise.

Mert pont a szex az, ami ennyire fontos? Egy atlagos hetkoznapokban ugyan ugy ott van, mint az eves, tv-zes, olvasas. Ezek is mind mind nagyon jo dolgok. Szerintem.

Mert pont a szex?:D



2017. nov. 24. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem lenne az, nem maradt volna fent a faj.
2017. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Fajfenntartó ösztön. Ennek erősnek kell lennie. De azért nem mindenkinél erős.
2017. nov. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mert a szex az egyetlen szükséglet az életben, amit csak egy másik ember segítségével elégíthet ki az ember. Olyan szükséglet, mint az evés, ivás. Meg lehet tanulni kontrollálni. Én megtanultam, ezért sincs szükségem senkire. Az emberek csak a szex miatt vannak párkapcsolatban.
2017. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

,,Olyan szükséglet, mint az evés, ivás."

Az evés ivás elsődlegesebb, mivel az létfenntartó ösztön, a szaporodás meg fajfenntartó ösztön.

2017. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%

Mert ahhoz,hogy gyerek formájában letegyen valaki valamit az asztalra,nem kell agykutatónak lenni,és kb. nulla energia befektetés kell úgy unblock a mentál higiénébe.

Valahol mondasz valamit,mert én még olyan putris c típusúról vagy putris fehér söpredékről nem hallottam,aki meddő lenne,pedig anyum szoc. munkás és pl. ismer olyan romát(!),aki segély kuncsorgás nélkül tisztesen felnevelt 10 gyereket.Az azért valami,hogy tízből nyolc relatíve normális lett.A maradék kettőből egy drogozott,megerőszakolta a húgát,végül felakasztotta magát.A másik alkoholista volt és a kocsma előtt verték agyon.

2017. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak azok számára az, akik az állatok érzelmi szintjén mozognak.
2017. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert igy szaporodunk tovabb.
2017. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert a szex elvezetet okoz. A gyerek csak mellektermek.
2017. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
A szex azert okoz elvezetet h legyen gyerek.
2017. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jó a kérdés, pont a napokban gondolkoztam el rajta, hogy miért a szex a világ egyik mozgató rugója, mert sajnos az kb. Számomra is érthetetlen. Nem létszükséglet (az emberek jelentős hányada nem a fajfenntartás miatt csinálja). Az evés, alvás, csoki, jó film stb. is élvezetet okoz. De a legtobbeknek jól esik ösztönlény módjára viselkedni, és az egész életük a szex körül forog.
2017. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!