Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 hónapja szakítottunk de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja szakítottunk de még mindig nagyon hiányzik mikor fel el múlni ez az érzés?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 23:01
 1/6 A kérdező kommentje:
fog'
2017. nov. 27. 23:01
 2/6 anonim ***** válasza:
2-3-szor annyi ido mint ameddig egyutt voltatok.
2017. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor ha rájössz hogy tényleg nem szeret már.


2 Hónapra saccolok lehet kevesebb is lehet picit több is.


Bár te utánna is fogod még szeretni de már el tudod engedni.

2017. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Általában fél évet mondanak minimum. Én inkább egyet mondanék, mert nekem minden évszakváltásnál feltépődtek a sebek és eszembe jutott (új élmény híján), hogy mit csináltunk tavaly együtt akkor. De teljesen csak másfél év elteltével lettem alkalmas arra, hogy ne az ő fényében nézzek másokat és ne úgy nézzek a másik nem bármely tagjára, hogy hozzá képest milyenek, akár jó, akár rossz értelemben.


Nehezíti a túllépést, ha az ember "mágnesekkel" él. Olyan tárgyakkal vagy dolgokkal, amik folyamatosan emlékeztetnek az illetőre. Szívtelen, de én kidobtam mindent, amit tőle kaptam és komolyabb érzelmi jelentősége volt számomra. De el is lehet őket tenni addig. És más útvonalon is közlekedtem, nem követtem a közösségi oldalakon sem, sem őt, sem a barátait. De személyfüggő is, kinek mi megy könnyen és kevésbé könnyen. Nekem első nagy szerelem volt, szerintem érthető, hogy nem tudtam valami gyorsan lezárni magamban, sosem éltem át ilyen veszteséget azelőtt.

2017. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es: ez elég szarul hangzik, most ért véget egy 11 éves kapcsolatom. Akkor 33 év múlva re?
2017. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a hármas írta: kérdezd meg tőle hogy szeret-e. Ha nem, akkor el tudod engedni.
2017. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!