Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki szerelmes, mégis kibírja, hogy 2-3 napig nem beszél a másik féllel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 28. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek is, igen. Annál izgalmasabb utána újra beszélgetni.
2017. nov. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen, én. Akármennyire szerelmes vagyok, nem igénylem a mindennapos kommunikaciót, chatelni es telefonálni pedig egyenesen utálok, nekem semmit se ad egy kacsolathoz. Amikor távkapcsolatban éltünk a most már férjemmel, hétvégente inkább Skypeon beszéltünk pár órát, hét közben max pár sort írtunk összesen, vagy ha épp történt valami éredesebb mesélnivaló. Szerencsére mindketten ilyen típusok vagyunk, így ebből sose volt konfliktus.
2017. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2017. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

Van.


Szeretem de ő mást szeret visszament a párjához.


Minek irogassak neki?


Hagy legyenek legalább ők boldogok.


Ő úgyis tudja, hogy szeretem és számíthat rám bármikor fordulhat felém.

2017. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Éron91 ***** válasza:
Ha mindketten szeretitek egymást minden nap beszéltek,még ha nem is vagytok egy pár akkor is az esetek 90%ában így van,de ha szakítás van vagy esetleg bármiféle ilyesmi probléma esetleg egyoldalú lesz a dolog akkor igen. Előfordulhat hetekig,hónapokigvagy akár évekig is nem beszéltek.
2017. nov. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jelen. Én szeretem őt, ő azt mondja, hogy barátságnál többet érez irántam, mégse szeretne tőlem semmit. Van, amikor ő ír elsőnek, van, amikor én. De nem szeretném állandóan "zaklatni", úgyhogy nem fogok minden nap írogatni neki.
2017. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 eve szerelmes vagyok egy emberbe, de kb 2 eve nem lattam s ez ido alatt csak 1x irtam neki kb 2 mondatot full hétköznapi dologrol. Elkoszontem es ennyi. Kibirom. Kapcsolatban egyenesen idegesit ha a masik feszt' irogat meg hívogat.
2017. nov. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!