Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezek most a szimpátia jelei,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek most a szimpátia jelei, tetszem Neki, vagy csak egyszerűen ilyen, és én látok többet bele a kelleténél?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy férfi aki az utóbbi időben furán viselkedik velem.  Mindenkivel közvetlen, viccelődik, megkérdezi mi a helyzet.  Nálam is ez a helyzet, de mintha velem egy kicsit másabb lenne.  Úgy vettem észre, mintha keresné az alkalmat a közeledésre. Vagy mellém áll, vagy úgy ül, hogy velem szemben legyen.  Észrevettem, hogy néz, figyel. Probál érintkezni is. Egyszer a vállam fogta  meg.   Váratlanul megcsikizett mikor az ajtóban összetalálkoztunk s azt mondta ha jobban lesz (mert most beteg) akkor majd megnézi tényleg nem vagyok-e csiklandós.  Vagy egyik alkalommal mondott egy poént ami elég laposra sikerült, ezt  meg is említettem, és akkor meg a tarkóm csikizte meg.  Legutóbb pedig egy dologgal hülyült 1-2 napig ami már egy kicsit zavart,de azt mondta csak viccelt és az arcom csípte meg. 

2017. dec. 14. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez 100%os rád nyomulásnak tűnik de úgy látom te sem vagy ellene eszed a dolgot..
2017. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes, hány éves?
2017. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egyetemen van egy ilyen csávó, és velem is ez van, hogy engem mintha kiszemelt volna magának. De mivel mindenkivel viccelődik meg hülyül, ezért elég komolytalannak látom, még ha nálam jobban is próbálkozik. Nem szeretem annyira az ilyen túlságosan nyitott pasikat. De döntsd el te, hogy akarsz e ilyesmit, biztos tetszel neki, mint ahogy sokan mások is. Legalább is ezzel én így vagyok.
2017. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam viselkedni egy kollegínámmal. Nem veszi rossz néven. Ha én nem kötekszek, akkor Ő.

Egyikünk sem érez többet barátságnál. Egyszerűen így elvagyunk, hülyülünk, csikizzük, szívjuk a másik vérét melóban. Munkán kívül is szoktunk beszélgetni, eljárunk moziba, vásárolni, ha úgy van. Még Ő segített a páromnak ajándékot venni karácsonyra. Semmi ördőngősség nincs benne. A párom nem féltékenykedik, tisztában van a barátságunkkal.

Két és fél éve így vagyunk. A legjobb barátom a csajszi.


Én 28/F, Ő 38/N

2017. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen helyen dolgozol te, ahol a férfiak rendszeresen csikizik meg csipkedik a kolléganőket? Nálunk ezért kirúgnák az illetőt, de rövid úton.
2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Atyaisten mint a dedóban...
2018. márc. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!