Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen nem tudom a másikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudom a másikat elfelejteni, pedig van egy 5 éves kapcsolatom? Mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

szeptemberben találkoztam egy férfival, nagyon beleestem, azóta is rá vágyom, de ő sajnos lekoptatott. tudom, hogy köztünk soha semmi sem lehet már, mégis azóta se tud másra gondolni. Párom megtudta, begurult, de kitart mellettem. Azt ígértem neki, hogy megpróbálok túljutni ezen a férfin, hiszen van egy közös otthonunk és gyerekünk is.

Szexuálisan sajnos mélypontra jutottunk, és már nem is kívánom. Ha mégis szexelünk, mindig a másikra gondolok. Borzasztó ez vele szemben is. De ő sajnos nem tud kielégiteni, egy ideje impotens, hiába kapja a gyógyszereket.


2017. dec. 15. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg a párodnak, hogy megfogod csalni, mivel ő nem tudja nyújtani azt az ágyban, amire szükséged lenne. Szarügy, de ez van. Ezzel vagy együtt fog élni vagy pedig elválnak útjaitok
2017. dec. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elképesztőek vagytok! Felnőtt embereknek kezdjem magyarázni, milyen egyéb módjai vannak egy nő kielégítésének? Ha tényleg szükséges, írj! Ha nem hozzátok rendbe a nemi életeteket, szét fog esni a család. Vigyázzatok!
2017. dec. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

mondtam neki, hogy sajnos másvlaakit kell így keresnem.

azt mondta, ne mondjak már ilyet és oldjuk meg.

most ez a másik soha nem fog összejönni.

a párommal meg szar az egész, hiába kinlódunk.

néha azt gondolom, hogy jobb lenne pasi nélkül, de ugye itt a gyerek, meg a közös dolgaink.

2017. dec. 15. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy belemész egy titkos viszonyba, vagy szépen búcsút intetek egymásnak
2017. dec. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyébként, itt két külön probléma áll fenn.

1. Nem tudsz elfelejteni valakit, akinek nem kellesz. Ezt nem értem, mert én pontosan (hónapra pontosan:-)) ilyen szituban voltam, és mivel nem kellek már, simán megy a felejtés. Szerintem ez nem egészséges dolog önmagában.

2. Egy kalap szar kapcsolatban élsz.


Az első kérdéssel is érdemes foglalkoznod, de szerintem, csak a másik kérdés után. Mi az oka annak, hogy nem adjátok el a házat, és mentek külön (akár albérletbe..) mindketten találhatnátok olyat, aki szeret titeket, s viszont???


Sokan meglépték már ezt a dolgot.


A gyerek mekkora? Tudsz már dolgozni mellette? Elmúlt egy éves? Ha igen, irány a bölcsi, neked munka.


30-as anyuka vagyok

2017. dec. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!