Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szerintetek egy ilyen fiúval? Hogy szabadulnak meg tőle ha ennyire ragaszkodik?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk a párommal már 2,5 éve.. Ö nagyon nem tud viselkedni, pofátlan sokszor szégyenkeztem miatta a családom előtt is. Ez eddig is zavart és tudtam hogy ha így folytatja nem fogok vele maradni de valahogy még voltak érzelmek vagy sajnálat nem tudom és mikor szakitottam vele mindíg vissza könyörögte magát én persze visszafogadtam. Már milliószor mondtam neki hogy változzon de nem képes rá. Nagyon elegem van, szakitottam vele tegnap is de felek hogy sajnálatból visszafogadom megint, pedig úgy érzem nem szerettem már, csak megszokásból beszélgetünk és már mikor mondja hogy jön nálam rossz kedvem lesz.. nem szeretném nézni se. Hiába elmagyaraztam neki hogy mi a helyzet nem érti meg annyira ragaszkodik 😓

2017. dec. 17. 08:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Szabaduljak*
2017. dec. 17. 08:58
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell hagyd el! Ha van kis pénzed utazz el két hétre vegyél egy benzinkutas sim kártyát azt a számot csak a szüleid tudják. Ha nincs pénzed, tîltás mindenhol
2017. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglepo javaslattal allok neked elo: tan abba kene hagyni vele a beszelgetest, es lezarni vele a talalkozast is.
2017. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem hogy elutazzak, és folyton ir én meg sajnálom es vissza írók neki.. 😒 de mondtam hogy nem szeretnék már vele lenni.. nem erti.. muszáj határozotabnak lennem mert másképp nem fog sikerülni.
2017. dec. 17. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnálgasd és ne írj vissza neki. Komolyan ennyire nehéz lenne? Hogy lehet ennyi hülye ember....
2017. dec. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Most erre mit mondjak? Ha mindig visszafogadod, mit vársz?!


Nem ő ragaszkodik - csak próbálkozik -, hanem te vagy az ostoba! Ő csak kihasználja, hogy képtelen vagy szakítani vele normálisan. Igaza van ;)

2017. dec. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Mostmár nem leszek többet hülye. Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 17. 12:20
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold rá az időt.A fiatalság hamar eltelik,te meg ahelyett,hogy kiélveznéd,evvel a fiúval kínlódsz.Mi vagy te ?Tereza anya?Lehet hogy elszalasztasz valami nagy szerelmet.Szerintem téged kell sajnálni.
2017. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ebben a szituacioban voltam en is. Annyi kulonbseggel h engem bantott is. Keress valaki mast vele pedig ne foglalkozz. Torolj vele minden kozos emleket(pl kepek stb) es tiltsd le. Eleinte lehet nem lesz konnyu, de menni fog. :)
2017. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!