Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan kettős érzéseim vannak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kettős érzéseim vannak. Hiányzik a szerelem, egy kapcsolat és a velejárói, mégis mindig mást érzek ezzel kapcsolatban. Veletek szokott lenni ilyen?

Figyelt kérdés

Néha azt érzem, teljesen jól megvagyok egyedül, nem kell kapcsolat és talán még nem is állnék rá maximálisan készen. Máskor viszont gyakran elkap a hiány és a vágy.

Ugyan nyitott vagyok, mégsem ismerekedem és nem tekintek minden helyzetre lehetőségként. Szerintetek is az a legjobb, ha először önmagamat és az életemet rakom teljesen rendbe, és csak utána foglalkozok a szerelemmel?



2017. dec. 17. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Én mindig tudom hogy hiányzik egy kapcsolat.:D


Veled valami gond van szerintem.

2017. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Türelem, lassan Január...
2017. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, sokáig voltam egyedül, tény én úgy is jól érzem magam, de azért mindig vágytam egy társra. Most lehetőségem lenne egy párkapcsolatra, és valamiért most azt érzem, hogy talán mégsem kéne, jól van ez így.
2017. dec. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!