Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülye módszer lenne ez, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye módszer lenne ez, hogy leellenőrizzem az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel többször randiztam már, de nem váltott ki belőlem vonzalmat, viszont úgy érzem, hogy ragaszkodom valamilyen szinten hozzá, kár lehetne is idővel valam belőle.

Az az ötletem támadt, hogy megnézek egy romantikus filmet, és ha tudok rá gondolni, akkor talán csak idő kérdése a dolog. Nem tudom mennyire őrültség ez, de szinte bosszant ez az állapot, hogy nem érzek semmit, pedig szeretnék esélyt adni a dolognak. Ha esetleg nem teljesen sületlenség a dolog, milyen filmet nézzek?


2017. dec. 18. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK KATEGÓRIA!!!


Ha nemcsak életkorod szerint vagy felnőtt, hanem agyban is érett felnőttnek gondolod magad, akkor maradhatsz, egyéb esetben távozz kérlek ebből a kategóriából!

2017. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek mi értelme van? Egy lakatlan szigeten érsz és évente egyszer mész be valami közeli városba, és ő az egyetlen férfi akit hátralévő életedben ismerni fogsz ezért kell ennyire ráerőltetned magad?
2017. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szakíts vele! Ha sikerül, akkor nem érzel semmit. Ha nem, akkor kedveled.
2017. dec. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Am sztem ennek igy nincs értelme jóforman csak baratok lesztek vagy csak baratsàg extrakkal .Majd idővel ez is kevés lessz .Én anno mikor ismerkedtem egy pasival nem vonzodtam hozzà de az elej3n akartam talàlkozgatni vele mert érdekelt de idővel nem szerettem bele csak mert ragaszkodni kezdtem hozzà .Adj magadnak időt és ha a sors ugy akarja majd ujra összehoz titeket és akkor talàn meglátod benne a férfit akihez vonzódni fogsz.
2017. dec. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet h csak kapcsolatot vagy pasit akarsz nagyon? Annyira szeretnél szerelmes lenni hogy belekapaszkodsz mindenbe? Sztem ha nem érzel iránta semmit, akkor kár erőltetni. Vagy van vagy nincs. Az ilyen nem hiszem h nagyon tartós lenne. Bár nem látok beléd:D meg az érzéseidbe csak próbálkozom aterezni:D
2017. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!