Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hiszek a férfi-nő barátságban, abba az esetek legtöbbjében érzelmek keverednek valamelyik fél részéről. Te már most átlépted a barátság határát, igaz csak gondolatban, tehát csak szenvedés lenne olyannal időt tölteni, aki épp a sebeit nyalogatja. Te döntesz..
2018. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, de amíg gyászolgatja a volt fiúját addig biztos nem.


Van ez a mondás hogy "a shoulder to cry on becomes a dick to ride on".

Nekem egyszer bejött, többi alkalommal friendzone lett a vége.

2018. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
61%

4 évvel idősebb volt a csaj. Általában az tetszik meg amelyik foglalt. Elmondtam neki mit érzek, majd az ország másik felébe költöztem. Közben szakított volt barátjával, de nem nyitott felém. Mással jött össze.

Hagyd a geccbe! Ne várj rá!

2018. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 Ypszilon1980 ***** válasza:
38%
Lehet barátság férfi-nő között, bár ritka, viszont ebből nem lesz több.
2018. jan. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
81%

Lehetne,de a te esetedben ez nem valószínű.

Újabb példa, hogy férfi-nő között nincs barátság hosszú távon, az egyik fél többet akar..

2018. jan. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
29%
A kérdés is rossz. Ami nincs ( férfi- női barátság), abból nem is lehet semmi. Nézd csak meg, te most baráti (???) viszonyban vagy vele? Ugye, hogy nem. Felejtsd el, ha nem tudtok összejönni rendesen.
2018. jan. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
77%

Mély barátságnál kizártnak tartom. a 4+ éves barátságaimban nem tudok férfiként tekinteni a férfi barátaimra, hiába ismerem el, hogy jóképűek, hiába tetszenek belsőre (különben miért lennénk barátok), egyszerűen valahogy nem.

Pár hónapos-fél éves futólagos barátságokból lett már szerelem nálam is. Az érzésekkel sokkolás amúgy eléggé ízléstelen dolog szerintem. Ideális esetben van arra utaló jel, hogy a másik is érez valamit, ha nincs, minek kitálalni mindent és odazúdítani elé? Nem tudnék ezzel én sem mit kezdeni.

2018. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:
Én azért tálaltam ki hogy mit érzek, mert egyrészt nem bírtam tovább már. Másrészt meg olyan jól elvoltunk együtt, hogy azt is hihettem hogy ő is hasonlóképpen érez. Nem tudtam eldönteni vajon mi van benne. Tudod nem lehet senki lelkébe sem belelátni. Nem tudtam ő hogy tekint rám.
2018. jan. 2. 22:45
 9/79 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ha a tobb honapos intenziv füzõgetés, és azt kõvetõen h bevallottad az erzeseidet, azt mondja, hogy nem erez semmit, akkor ez nem fog valtozni.

Tul vagytok minden ponton amikor ez atfordulhatott volna.

Olyan van, hogy felszinesen ismeritek egymast, majd megismeritek egymast kozelebbrol es osszejottok.

De olyan szerintem nincs, hogy ha valaki azutan amit leirtal, nem erez semmit, majd hirtelen rajon h bejossz neki.

2018. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
89%

Milyen erzesekkel sokkolas??

Konyorgom, szerelmet vallott. Miert ne tette volna?

Es jol tette, mert igy nem tepelodik tovabb. A no megmondta, hogy nem viszonozza az erzeseit. Akkor most tovabb kellene lepni. Ennyi

2018. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!