Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 Ypszilon1980 ***** válasza:
92%

Ez a várjál-e rá olyan, mint amikor beállsz egy olyan sorba, ahol te vagy ki tudja hanyadik és ha senki más nem jön össze, akkor talán veled lesz. Felesleges erre várni, különben ha veled akarna lenni, nem mondana ilyeneket.

Ahogy előttem írták ez már nem baráti kapcsolat, mert neked érzéseid vannak felé.

2018. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
81%

Figyelj én is nagyon jóban voltam egy sráccal, nálam 7 évvel fiatalabb. Egy számomra nehéz és új helyzetben találkoztunk, ott volt mellettem, segített és megnevettetett, de sosem követelt semmit.

Ő mindig is, már a kezdetektől kimutatta hogy többet szeretne, én is vonzódtam hozzá nagyon, de megmondtam h semmi nem lesz, mert nagyon fiatal, ne is találkozzunk mert neki később nagyon fog fájni. Férfi-női barátság nincs, egy kisfiú szívét meg nem szívesen törném össze. Kb 5-6x pattintottam le. Aztán úgy kéthetente írt h mizu, unatkozik, nincs e kedvem bemenni a városba nézelődni, éppen én is unatkoztam hát bementünk együtt. Tényleg barátok voltunk :D Aztán újra és újra, és aztán belé szerettem. Most együtt vagyunk, csodás együtt, de a régi lepattintások miatt még mindig nem tud 100%osan bízni bennem.

Szóval barátság az tényleg nincs, mert az már több és ha nem éppen velem történt volna meg ez, akkor azt mondanám h nincs esélyed.


Ui. Van olyan srác is aki viszont szintén ezt csinálta, de egyáltalán nem vonzódtam hozzá, kicsit sem, meg is mondtam neki mikor találkozni akart h bocsi de barátok se legyünk, mert akkor folyton reménykedni fog és részemről ez le van zárva...ja azt hozzátenném h míg a barátom elkérte a számom és megadtam, ez a másik srác meg csak úgy lecsórta a munkahelyünkön a falról. Amit én nagyon gáznak tartok. Ő is folyton ír és annyira nem reagálok h éreznie kell, de nem, csak reménykedik tovább...ha magának akar sz.rt akkor tessék. Ezt ne csináld!

2018. márc. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok, ez lemaradt ne, ne várjál rá, éld az életedet. Később vagy lesz valami vagy nem, de ne várjál rá!!
2018. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igen, de csak akkor ha van valami konkrét oka, hogy miért nem lett már az elején. Mint amit előző írt, hogy túl fiatalnak gondolta, és ezért - és csak ezért -nem tekintette párjelöltnek. Aztán valamiért megváltozott. Amit a barátnőd írt, aki ugye most már nem is a barátnőd, az teljesen reális. Itt van egyébként a probléma a 10 év korkülönbséggel, nehezen értitek meg egymást. Ha majd elengedi a illető férfit valamikor, akkor talán elkezdheted érdekelni. De várni ne várj rá egy percet sem, minek? Most maximum arra várhatsz, hogy te elengedd, ezentúl ne találkozz vele amíg nem sikerül.
2018. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
78%
12-es sztorija teljesen borítja a papírformát, ami szerint egy ilyen helyzet elég reménytelen. A baj az, hogyha ennyi idő után se kapott lángra akkor ezután mitől tenné? Lehet hogy vannak még benned olyan dimenziók amik ezt lehetővé tennék, ezt nem tudhatjuk, viszont kicsi az esélye. Vagy valami nagyot kellene dobnod, hozzá, nagyon messuore kellene kerülnöd a komfortzónádtól. Szerintem.
2018. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
61%

barátságból szerelem? Nem lehet! Kezdjük ott hogy azért barát, mert nem tetszik mint ellenkező nemű, ha tetszene és többet akarnék nem barátkoznék!


Szóval alapból rossz a startolás!


Miért kell kerülőutakon közlekedni ennyire félnek az emberek vállalni magukat?



Ha nekem bejött egy nő mint nő akkor mint férfi közeledtem felé...ha zsákutcába futottam akkor tovább álltam és csajoztam tovább, de hogy bejön egy nő mint nő és sz...kodjak itt a legyünk barátokkal? Minek?


Ha foglalt, másba szerelmes, nem akar kapcsolatot, nem tetszem.....ebbe semmi felfoghatatlan nincs és még rengeteg másik csaj, nő létezik....tovább kell állni!


Aki azért barátkozik, hogy hátha lesz ebből több is az gáz! Miért?


Mert nincs önbizalma

Mert úgy érzi nem elég jó, hogy más nőnél esélye legyen igy inkább lemegy a "kiszemeltnél" kutyába


Aki lemegy kutyába az miért tiszteljék? Miért nézzenek fel rá? Még magáért sem tudd kiállni, hogy igen én vagyok a X és nekem te kellesz mint nő! Ha igen örülünk, ha nem tovább kell állni...



Egyszóval a férfi barátok egy nőnek nem férfiak! Ami még szomorúbb ezek a "pasik" magukat sem tartják igazi férfinak!



A nő kell légy férfi! Ha barátkozol pedig ne siránkozz...bevállaltad..viseld!

2018. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
81%
Ugy van barátság ha nem sűrűn taliztok és néha n3ha dumsltok beszêltek.A sok közös program Együtt töltött idő màr vàltoztathat vmeikőtök érzésén .Esélyed lehet ha nem pattint le sokszor de ha esêlyt sem ad hogy ismerkedjetek nem nyit feléd később akkor hagyd a fenébe majd keres màsban vigaszt .
2018. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
85%
Nekem ilyen az első szakitáskor volt nem tudtam mas férfira sem gondolni csak ő rà .Idő kellett mire azt tudtam mondani hogy tul vagyok rajta nyitni tudok màs felé .Kb1év kellett hozzà hosszú idő eleinte csak bulizgattam eljartam de nem pasiztam távolsagot tartottam .Lehet hpgy neki is idő kell hogy feldolgozza tullegyen rajta .Addig viszont maradj a közel3be segits neki legyél a barátja aki ott van mellette a bajban.
2018. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

Ez az érdekes, teljesen különböző véleményeket kapok tőletek. Privát üzeneteket is szívesen várok, ha valakinek van tapasztalata a témában és leírná nekem. köszönöm.

Persze nők és férfiak is másként látják ezt a dolgot.

2018. ápr. 11. 11:59
 20/79 anonim ***** válasza:
85%
Okultál. Máskor ne vallj szerelmes, hanem éreztesd vele, amit érzel. Egyszerűben és pontatlanul, de szemléletesebben fogalmazva: ilyenkor inkább bűvöld el a nőt, mintsem riaszd el egy vallomással.
2018. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!