Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfi - női barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyuribacsika kérdése:

Férfi - női barátságból lehet szerelem később?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok és van egy hölgy munkatársam, akivel csak úgy felületesen ismertük egymást sokáig. Aztán jó fél évvel ezelőtt kezdtünk jóba lenni. Jó barátok lettünk, sokat beszéltünk telefonon is stb. A hölgy 10 évvel idősebb nálam egyébként. Én kb. 4 hónapja belé szerettem. Nincsen senkije, viszont én bevallottam az érzéseimet neki. Annyit tudtam meg tőle hogy valóban nincsen senkije, de van olyan férfi az életében akin még nem tudott túllépni, érez még iránta valamit. Addig pedig nem tud nyitni új kapcsolat felé és nem érez jelenleg semmit se irántam. Szerintetek érdemes várni rá? lehet hogy ő is belém szeret idővel ? Vagy mitől függ ? Barátkozzak vele mint eddig vagy felejtsem el és szakítsam meg vele a kapcsolatot?

2018. jan. 2. 00:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják a barátságokból lesznek a legmélyebb, legigazibb kapcsolatok. Vagy a legnagyobb csalódások. Velem az utóbbi történt. Volt egy nő akivel legjobb barátok voltunk több évig. Minden nap órákig beszéltünk, tudtunk egymásról mindent, ismertük a legapróbb titkokat is stb. Aztán egyszer csak egyre ritkábban írt, mindig azt mondta nincs ideje mert sokat dolgozik. Egyre jobban eltávolodott. Egyszer csak többé nem reagált, nem mondta el mi baja, nem állt szóba velem, hogy elmondja miért nem áll szóba velem, csak többé nem tudtam sehol elérni. Ennek már másfél éve, de még mindig 2 hetente álmodom vele. Nagyon nem tudtam feldolgozni, hogy miért lett ilyen, miért nem áll szóba velem, az egészet. Szóval néhány év jóbarátság után néhány év szenvedés jön számodra, ha komoly barátságba őszintén belemész. (31/F)
2018. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 A kérdező kommentje:
Senkinek nincsen pozitív tapasztalata ?
2018. júl. 30. 11:53
 33/79 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


ha őszintén bevallotta, hogy semmit nem érez irántad - feltehetőleg nem is fog - , akkor azt el kell fogadni és tovább kell lépni. Tudom, hogy fáj, az élettől kapjuk a legnagyobb pofonokat...

2018. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
100%
Lehet de ha nem működik a kapvsolat akkor a baràtságnak annyi tehàt a baràtságotokat teszitek kockára .nálunk ez volt eleinte csak beszélgettünk hülyéskedtünk aztàn rà kb 3évre összejöttünk .baràtként jobban működött mint egy pàrként .de ez akkor derült ki mikor màr elkezdtünk jàrni.
2018. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
100%
Àhhh hagyd !még is meddig akarsz vàrni rà főleg hogy meg is mondta hogy nem érez semmit sem meg azt is hogy van vki akin még nincs túl.mégha túl is lessz rajta majd talàl màst .
2018. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
100%
En ha nem érzek semmit egy férfi irànt mégha nem vagyok tul az előzőn akkor nem kezdek el ismerkedni .
2018. aug. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
100%
Persze vannak kivételek hogy megismersz vkit aki megmozgat benned vmit és működik egy màsik személlyel de ez esetben sztemehet a levesbe .
2018. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anyádszeretője2.0 válasza:
100%
persze hogy lehet attól függ hogy hogy csinálod a dolgokat (nem szexre értem.)
2018. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
85%

Állj úgy hozzá, hogy ha rá pazarlod az érzelmi energiádat, akkor nem fogsz tudni annak a nőnek udvarolni majd, aki őszintén belédszeret és téged akar.


Becsüld a nő őszinteségét. Bevallotta, hogy nem érez irántad semmit. Ez így legalább tiszta és egyértelmű.

Lépj tovább!

2018. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
65%

*kezdtünk jóbaN lenni. Ezt így írják a tanult emberek. Szívesen.


On: Ha eddig barátok voltatok, maradhattok is azok.

2018. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!