Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vonzódhat egy olyan férfi egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódhat egy olyan férfi egy kis mellű lányhoz, aki egész életében a nagy mellekért volt oda?

Figyelt kérdés
Ez átverés a férfi részéről, ha azt mondja párkapcsolatot szeretne azzal a lánnyal, vagy tényleg jelentéktelenné válhat a nagy mell iránti vonzódása egy idő után?
2018. jan. 2. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem vonzódhat ilyen férfi ugyanolyan erővel kis mellű lányhoz is.
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelentéktelenné válhat, ha minden másban ideal számára a lány. De amúgy azt hallottam, a férfiaknak ez nem annyira fontos, mint mi azt hisszük.
2018. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utóbbi években valamelyest nekem is változott az ízlésem nők terén, és még fog is, mert az élet maga a változás.

Egyébként a mellméret szerintem egy tök elhanyagolható tényező. Igazából semmit se számít.

2018. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Fura érzés, hogy nekem kell férfiként elmagyaráznom azt, hogy egy ember nem két mellből áll, hanem sokkal több annál.


Mindig azt hittem, hogy a nők inkább azok, akik a belső értékeket tartják szem előtt, de a jelek szerint manapság elég sokan nem tudják, hogy "vonzódni" nem egy pár mellhez szoktunk, hanem egy intelligens, humoros, csinos nőhöz, akinek mellesleg van két melle.

2018. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne vonzódhatna, ha leszáll a rózsaszín köd. Ez csak a külsőnek egy apró aspektusa - ott van még a többi, plusz ugyebár a személyiség: csupa-csupa olyan dolog, amivel épp elég mély benyomást tehetünk a másikra.
2018. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen, amennyiben a kismellű lánynak 2-nél több agysejtje van. Sajnos a lány, akivel ez a kérdés kapcsolatba hozható, nem üti meg ezt a szintet.
2018. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne magadból indulj ki, a férfiaknak nem a külső a legfontosabb.
2018. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, ez lehetséges, nálam így volt. Nekem volt pár nagy mellű barátnőm, mindig is azt akartam akkoriban. Aztán az érzelmek elvittek odáig egyszer, hogy ez nem számít és azóta csak kis mellűekkel voltam, meg most is olyan van és nagyon szeretem. Ha valakit szeretsz akkor ez nem számít.
2018. jan. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kov74 ***** válasza:
simán.
2021. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!