Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez? Vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Vagy csak én lennék ennyire hülye?

Figyelt kérdés
4 hónapja szakítottunk amibe úgy mond bele is törődtem nagyon ki voltam miatta el sem tudom képzelni milyen rossz napok voltak azok azt mondta hogy ő már ezt nem akarja amibe először nem tudtam bele törődni elfogadtam . Viszont jött a szilveszter fent volt egy kép közösségi oldalon ahol lányokkal voltam ki akadt rám írt hogy én mekkora egy ez vagyok meg az hol ott nem is vagyunk együtt aztán szilveszterkor ott volt valahol a közelbe ahol én oda mentem hozzá azt mondta nem akarja mikor oda mentem megöleltem el se engedtem ő is bújt hozzám el kezdtünk mindenről beszélni ami történt aztán meg fogta a kezemet is azt hittem hogy valami megint lesz smároltunk is es a képek végett csak azért álltam le vele veszekedni mert én még mindig szerelmes vagyok belé és az után a nap után meg azt mondta hogy az hiba volt amit csináltunk meg minden ezek a sablon dumák én meg persze hülye el hittem hogy megint lehet valami most pedig ahonnan ki másztam ugyan ott vagyok ugyan olyan rossz érzés mint szakítás előtt ugyan úgy nem tudok enni nem tudok semmit sem csinálni mert úgy érzem megint csalódtam .
2018. jan. 4. 13:17
 1/5 A kérdező kommentje:
És még arra sem méltó hogy vissza írjon meg se nézi úgy csinál mint ha meg se nézte volna amit írtam neki szánalom és én ilyen embert szeretek .
2018. jan. 4. 13:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg azt mondta hogy őt azért zavarja mert 2 évig voltunk együtt az egy dolog de ha már nem vagyunk együtt akkor meg minek zavarja biztos nem azért mert 2 évig voltunk együtt.. ha lezárta utána már mért zavarja .
2018. jan. 4. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek rakj már vesszőt a fogalmazásodba, értelmezhetetlen kb...


Ne foglalkozz vele, tiltsd le, nem akar semmit! Jól esett az egójának, hogy futsz utána, de ennyi. Ő is megmondta, hogy hiba volt.

2018. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis ribi mint az exem :D ahogy előttem is írták jól esett az egójának semmi több..azzal nem tudsz mit kezdeni hogy szereted viszont ha folyton írogatsz neki azzal csak még jobban megalázod magad.Én is szeretem hiányzik meghalok érte és? biztos nem fogom a tudtára adni :) leszarom ahogy ő is engem
2018. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem használsz írásjeleket meg rendes mondatokat, te félanalfabéta suttyó?


Nem csak te vagy ilyen hülye, sokan ilyen hülyék. Ha szakítasz valakivel, annak legyen súlya, értelme, alapja és jelentősége. Akkor szakíts, ha azt valóban és véglegesen akarod, és tartsd is magad hozzá. Az, hogy "én még mindig szerelmes vagyok", vagy más hasonló romantikus közhely nem indokolja a gyengeséget, tartatlanságot és ostobaságot.

2018. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!