Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A 25-27 éves lányoknak átlagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-27 éves lányoknak átlagban milyen fiúk jönnek be? (külső és belső tulajdonságokra gondolok)

Figyelt kérdés
Komoly, címben említett életkorú lányok milyen fiúkhoz vonzódanak ? Milyen legyen az a fiú kívülről, belülről ?

#szerelem #tulajdonság #25 éves #27 éves #kik jönnek be #lányoknak milyen fiúk jönnek be
2018. jan. 5. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem olyanokhoz, mint én, mert 20-on felülinek én még nem tetszettem.
2018. jan. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Komoly, elkötelezett, őszinte, megbízható, egészséges erkölcsi értékrenddel rendelkező Férfiak. Legyen ambiciózus, akarjon előrehaladni az életben (saját lakás, házasság, család) és a munkában is. És természetesen nagyon szeressen és csak engem akarjon. :) 25/N
2018. jan. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
Őszinte választ lányoktól nem fogsz kapni. Külsőre magas, férfias arcú, sötét hajú, kék szemű, borostás vagy szakállas, de szőrtelen felsőtestű, kigyúrt, nagyfarkú. A belső másodlagos, de előny, ha bunkó, agresszív és extrovertált vagy.
2018. jan. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Először is ne fiú legyen, hanem férfi. Bár az első hozzászólóhoz hasonlóan vagyok, mivel jó 8 évvel fiatalabbnak nézek ki, inkább a fiúk szoktak felfigyelni rám, mint a férfiak.

Külsőre nincs kifejezetten ideálom. Ami kizáró tényező: tetoválás, piercing, kopasz, elhízott, nagyon kigyúrt, nálam alacsonyabb.

Fontos a külső, de fontosabb a belső:

Hűséges, humoros, figyelmes, romantikus.

2018. jan. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
én 30f, magas, izmos, barna haj/szem, nagy ház, 7számjegyű fizetés mellett folyamatosan csak telefontnyomkodó, önimádó lányokba botlottam, mint a végén mindig kiderült. Egyébként az általad említett korosztálybeliek voltak 1-1ig, szépek, csinosak, adtak magukra. Amit előzőleg említettek, nem olyan kell nekik, hülyeség, én nem ezt látom. Ezen korosztály többségének első helyen olyan kell, akivel tud játszmázni, mert a a nőknek a játszma az élete, tudja manipulálni a férfit, s ezzel mindent el tud érni. Minden sz*rát rá tudja hárítani, stb. A többi az már mellékes, az is ahogy kinéz, az is amennyit keres, tök mind1, amúgy is majd tovább áll ha nem tetszik nekik vmi. Ez a korosztálybelieknél nagyon nárcisztikus problémák vannak, ők megérdemlik, nekik jár, jön a fehérferceg, a szelfinél fontosabb nincs is... (tisztelet a kivételnek, de tényleg 10ből 8 ilyen szerintem)
2018. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
* Ezen a korosztálynál inkább
2018. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
#5 amíg te ilyen kevésnek tartod magad és ekkora önértékelési gondjaid vannak, hogyan várhatod el a nőktől, hogy ők majd többre tartanak téged?
2018. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
24%
Azon röhögök többek között hogy 7 számjegyű fizetése van neki.Ez lehet 1.000.000-9.999.999 Na most melyik véglet? Szerintem nincs ennek még 100.000 nettója sem. 31/L
2018. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
29%

Külsöre gondolom nem meglepetes, hogy nem art, ha szerencses adottsagok mellett az egeszseges eletmod is meglatszik.

Ami mar (sajnos) nem annyira magatol ertendö, az igenyes megjelenes. Ezalatt föleg az apoltsag ertendö. Termeszetesen tud nagyon vonzo lenni, ha egy ferfi ketkezi munkat vegez es sosem szegyen, ha közben összemocskolja magat, de ezt nem kell a nap tovabbi reszeben is kitünteteskent hordani. Nem szeretnem szaporitani a szot, egyszerüen: tisztasag es apoltsag.

Az öltözködes pedig tükrözzön egyfajta erettseget. Lehetsz akar vad motoros is, de egy elnyütt rock-banda polo helyett inkabb egy testhez allo inget vegyel a bördzsekid ala. Ez csak pelda arra, hogy legy tisztaban az alakoddal es ennek megfelelöen ferfikent öltözz fel, amiböl latszik, hogy nem anyu öltöztet, de azt is, hogy kinöttel lazado tini korodbol...


...ezzel at is terhetünk a valodi, belsö ertekekre. Ebben a korban a lanyok inkabb idösebb, de legalabb egykoru ferfiak fele erdeklödnek, ha azok kellö komolysagot mutatnak. Ez nem a humor hianyat jelenti - söt! A szellemes es spontan humor talan az, amivel leginkabb le lehet venni egy lanyt a labarol. Arrol van szo, hogy egy lany ebben a korban el szeretne kepzelni, hogy ezzel a ferfivel egy szep jövö, akar csalad lehetseges. Aki törödö, ura a helyzetnek, ura az eletenek. Kepes küzdeni celjaiert es megvalositani is azokat. Nagyon sok fiu ezt erti felre, amikor azt latjak, hogy a parkeresesben sikeresebb a jobb egzisztenciaval rendelkezö pasik. Persze, vannak böven aranyasok, de a legtöbb lany nem az anyagiakat latja ebben. Ha valaki nem örökölt vagy nyert, akkor az, hogy felepitett valamit, magabiztossagot ad neki. Bizonyitja, hogy kitartoan kepes követni elkepzeleseit. A magabiztossag (nem arrogancia!!!) a masik, ami nagy esellyel sikerhez vezet. Amiröl sokan pedig megfeledkeznek, amikor azon ragodnak, hogy milyenek ök valojaban, mit lat bennük egy lany, hogyan is keltsek fel erdeklödesüket, az az, hogy a lany hogyan erzi magat a tarsasagukban. Ha ferfikent kepes vagy, hogy elerd vagy akar csak kisugarzasodnak köszönhetöen jol erzi magat a böreben, akkor keresni fogja a tarsasagodat... de ez mar egy masik kerdesre lenne valasz. Mar igy is talan tul sokat irtam.


Valaszom, mint ahogyan a kerdest ertelmeztem, arra vonatkozik, hogy szerintem altalaban mit keresnek. Termeszetesen akad böven kivetel.

2018. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Mivel pár éven belül szeretnék családot, ezért fontos, hogy képes legyen elköteleződni, hűséges és őszinte legyen. Illetve felelősségteljes, céltudatos. Szeretem, ha egy pasinak jó a humora, meg tud nevettetni.


Külsőre a kreol bőr, sötét haj, sötét szem tetszik, magas, szálkás testalkat (de nyilván nem utasítok el valakit csak azért, mert ezek közül a külső tulajdonságok közül nem passzol mind :D).


26N

2018. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!