Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek mi a tapasztalatotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a tapasztalatotok a nyitott kapcsolatokat illetően? És a véleményetek?

Figyelt kérdés

Működik vagy nem működik?

Ti miért döntöttetek mellette/ellene?

Úgy gondolom, hogy egy stabil kapcsolat, bizalom, két normális elfogadó fél kellene hogy legyen az alapja mindenképp egy nyitott párkapcsolatnak ahhoz, hogy jól működjön. :)


Én nagyon félnék attól, ha az egyik fél beleszeretne egy másikba...

Vagy netán féltékeny lenne a férj, és bántalmazná a feleség udvarlóját, vagy magát a nőt...

Szóval, milyen körülmények között mennétek bele?


Esetleg akad valaki az ismeretségi körötökből, akinek volt tapasztalata ezzel?


Úgy halottam, a régi időkben, amikor szégyen volt válni népszerű volt és mindenki hallgatott róla! :)


Okosítsatok ki légyszives, ha nálatok voltak szabályok, akkor azok mik voltak pontosan?



2018. jan. 9. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra sosem működött és sosem fog. Én nem vagyok ez a "szarhoz is ragaszkodó" ember, ez az életvitelemben is látszik: már azoktól a tárgyaktól is azonnal megszabadulok, vagy pénzzé teszem, amiket nem használok rendszeresen és tárolni őket nem tölt el kellemes érzéssel, csak rakosgatni kell őket, hogy majd erre meg arra jó lesz...


Egyszerű, egy kapcsolat vagy betölti azt a funkciót az életemben egy az egyben, amit kell, vagy dobbantok, ha nem lehet semmiképp sem elérni, hogy így legyen. Én nem félek váltani, ha valamivel nem vagyok megelégedve, legyen az a váltás az adott állapot végleges lezárása. Nem szeretem a "minek nevezzelek" helyzeteket és a függő dolgokat, szeretem, ha valami tiszta és egyértelmű és egy ember szerepét nem 2-3-4 ember látja el egyszerre. És ezzel együtt nem félek az egyedülléttől sem.


Szerintem akik nyitott kapcsolatban vannak, nem tudják elengedni a dolgokat és/vagy egyszerre több ember után kapnak, mert ebből ez kell, abból meg amaz. Nálam ez összeegyeztethetetlen. Nem működik, hogy érzelmileg ennyi kapcsolatot működtessek, márpedig nekem a szex is érzelmileg igénybevevő valamilyen szinten. Egyszerre csak egy embert tudok szerelmileg szeretni és csak vele tudok szexelni. Ha nem vagyok épp szerelmes, akkor csak úgy szexelek valakivel, hogy azt többé nem látom. Rendszerint az egyéjszakásaim után semmi vonzalmat és semmit nem tudtam érezni a másik iránt. Gusztustalan, amit írok, de nálam az illető elhasználódott egy menetben, utána nem érdekelt, sem a társasága, sem szexuálisan. Akihez meg más is köt, abba meg vagy beleszeretek, vagy valami legátol a szexuális vonzalom kialakulásában azáltal, hogy jól ismerem az illetőt és tudom, hogy ennek ellenére nem vagyunk szerelmesek.

2018. jan. 9. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elrendezett házasságok óta nem látom értelmét....Azzal vagyok és a melett tartok ki aki kell!!!!
2018. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*az elrendezett házasságok megsżűnèse óta
2018. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veszélyes dolog sztem .Mert hiàba âllsz ugy hozzà hogy semmi érzelem csak szex mêg akkor is beleszerethetsz simàn.És mikor erre rájössz csak őt keresed mindenkiben és a sokadik kapcsolat utàn ràjössz hogy még mindig őt szereted .
2018. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon jó tapasztalataim vannak.

De én messze meghaladom a szintet, ahol egy ilyet működőképesen fent lehet tartani megfelelő partnerrel.

Tény, nem vélemény, hogy ez egy magasabbrendű kapcsolati forma. Közelebb áll az egységhez, mint a monogám.


Kinek? Nekem, én szintemen működik. Mond konkrét két embert, hogy láthassam, működhet-e vagy nem.


Mert ahogy mondtam, így jobb, istenibb. Azért vagyunk, hogy lehető legjobb legyen. Miért fosszam meg suerelmem vagy magam akármilyen tapasztalástól, ha az objéktíven jobb, mint nem megtapasztalni?


Kicsit tévedsz, illetve alacsony sűrűségben látsz. Kizárólag magadban kell bízz. A bizalomnak, ahogyan ti használjátok, nincs igaz értelme. Csak olyan esetben, hogy bízok-e valakiben, hogy tud-e 1 méter magasra ugrani. S itt is a te elemzői készségeidben bízol valójában.


Ez te vagy. Én örülök amikor a szerelmem szerelmes lesz másba s az sem érdekel ha nem én vagyok az első számú prioritása, csak legyen jó mindünknek.


Bántalmazásról beszélsz egy olyan kapcsolati formában, aminek alapja az akkora szintű fejlettségi szint, ahol minden nem értésnél kizárólag megbeszélési vágy keletkezhet.


Én minden kapcsolatomat így alakítom ki. Ahogy lehet több barátom is egyszerre, lehet több szerelmem is. Még ha általában a másik fél ezt nem akarja, én akkor is hagyom, bíztatom, tanítom öket e irányba.


Lényegileg egy szabályom van mindig.:

Törekedjünk a jóra.

2018. febr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!