Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon gáz, ha férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha férfi létemre érzelmes, szerelmes tipus vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok meleg,imádom a nőket.33 éves vagyok tizenéves korom óta , a szerelem fontos szerepet játszik az életembe. Nagyon hamar szerelembe tudok esni még úgy is,hogy nem ismerem a lányt csak látásból. Olyan is volt,hogy valakibe évekig reménytelenül szerelmes voltam.Meg sokszor hallgatok szerelmes zenéket.
2018. jan. 9. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak nem gáz, csak jól kell bírnod a sok pofáraesést.
2018. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%

"Nagyon hamar szerelembe tudok esni még úgy is,hogy NEM ISMEREM a lányt csak látásból."


Ez gáz. Ez baromira gáz.

2018. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érzelmesnek, szerelmes típusnak lenni nem gáz.

Az, hogy szerelmes leszel a semmire, egy külsőbe, egy fantomba, az igen. Ezt az ember általában ovi nagycsoportra kinövi.

2018. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom magamról,hogy nem vagyok 100-as. De más nincs ezzel így,hogy valakibe beleszeret a külseje alapján. Szerintem a külső nagyon sokat elárul az emberről.Ahogy öltözködik amilyen az arckifejezése abból következtetni lehet sok belső tulajdonságaira.
2018. jan. 9. 17:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez erős túlzás, hogy az öltözködéséből, és az arca kifejezéséből annyira nagyon sok mindenre lehet következtetni. De amúgy én is ilyesmi típus vagyok nőben. Ez nem ciki, csak szar ügy. Többet szívtam így életemben, mintha nem ilyen volnék.
2018. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor gáz, ha ez egy párkapcsolatban is minden arra jövő nő felé meg van.

Inkább az a kérdés, hogy egy nő hogy érzi majd magát, ha ő mondjuk nem ilyen érzelmes. Az rosszul is kijöhet. Úgy érezheti, hogy te nőiesebb vagy (bocs), mint ő.


Olyan kellene melléd, aki viszonoz. Akkor szerintem ez lenyugodna.

2018. jan. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem bele lehet szeretni egy nőbe pusztán a külseje alapján: a titok az, hogy egy számunkra vonzó emberhez könnyebben társítunk egyéb pozitív tulajdonságokat is(ez belső tulajdonságokra is vonatkozik). Idealizáljuk az illetőt. Ez nyilván nem biztos, hogy a valóságnak is megfelel, de a külső iránti vonzalom miatt félig-meddig már lent van a szemellenzőnk és rózsaszín felhőbe burkolózva látjuk a másikat. Szerintem nem gáz, de sok csalódással jár.
2018. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Másmilyen férfival nem éri meg kezdeni. Aki még nem volt első látásra szerelmes, az nem találta meg a hozzá illő embert.
2018. jan. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy úgy is beleszerettem valakibe, hogy csak feléje néztem egy töredék másodpercre, de azóta se tudom hogy hogyan nézett ki, mert annyi időm nem volt, hogy ráfókuszáljak mielőtt megértettem, hogy mi jön, és elkaptam a fejem. Volt már többször ilyen szerelem első látásra, hogy elég volt, hogy a csaj szemébe néztem. Megtanultam kikapcsolni ezt, mert azért kellemetlen, hogy leborul a rózsaszín köd, és nem viszonzott. Neked is ezt tudom tanácsolni, hogy tarts egy kicsit nagyobb távolságot, és legyél megfontoltabb ezen a téren.
2022. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!