Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehetne egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egy lányt egyetemen rávezetni arra, hogy ő szólítson meg egy fiút?

Figyelt kérdés
Tisztázandó, nem azt szeretném hogy leszólítson, hanem hogy megszólítson. Bármilyen indokkal. Ugyanis nekem a legnehezebb az eleje, ha már ismerjük egymást akkor lesz közös téma, meg akkor utána tudok tőle kérdezgetni, de amíg egy szót sem beszéltünk addig nem tudom megszólítani, mert nincs rá indokom, és az úgy gáz, balféknek nézne. Valahogy el kéne érni hogy ő szóljon hozzám, tapasztalatból mondom hogy utána nekem már könnyebben menne a dolog. Tudtok erre adni bármi tippet? Fontos lenne!

2018. jan. 11. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Én azt a tippet adom szedd össze magad szólítsd meg, különben soha nem lesz férfi belőled.
2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Szólítsd meg te, hogy "bocsáss meg, ne haragudj a kérdésemért, h csak így lerohanlak, de véletlenül te nem az XY-nak a húga vagy?" :D "Akkor nem téged láttalak a múlt szombati bulin:D De akkor mégis honnan lehettél nekem olyan ismerős, már az elejétől fogva, amikor először láttalak... Na mindegy, nem hívhatlak meg egy kávéra valamikor?":D
2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs szüksége olyan pasira senkinek, aki nem mer megszólítani egy olyan embert, aki iránt érdeklődik.
2018. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

*először itt láttalak

merthogy úgy amúgy nem tudtál felfigyelni, ha először, legeslegelőször láttad:)

2018. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
2.és4.vagyok , ez csak ilyen sablon, rájöttem, hogy összefüggéstelen picit, úgyhogy ez csak egy ilyen kis sablon. Tehát hogy "akkor az nem lehet/ mennyire lehetséges, hogy láttalak az Xy bulijában múlt szombaton?" De még ígyis összefüggéstelen, mindegy:D:D:D XDD Amúgy kitalált személyt is mondhatsz, hogy egyszer neki egy bulijában nem láthattad-e. Ha meg úgy adódik, hogy sikerül elhívni, bevallhatod, hogy az a személy, akire nem is hivatkoztál, nem is létezik, kitaláció, és csak egy ócska trükk volt, mert nem volt jobb ötleted hogyan megszólítani:D:D:D De amúgy hivatkozhatsz persze létező személyre is, hogyha belekevered ezt a buli-dolgot:D
2018. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Még el sem kezdtétek az ismerkedést, de Te már trükköznél meg játszmáznál. Szép kilátások. Növeszd ki a töködet. Bármilyen béna indokkal szólítod meg, még mindig kevésbé balfék dolog, mintha csak várnál kukán.
2018. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Huzd meg a haját jol! Vagy rugd bokán alaposan. Ha ö is ovis akkor kezdödhet a szerelem.
2018. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet egész egyszerűen az igazat mondani? “Szia, nagyon szépnek talállak/tetszel, lenne kedved egyik nap meginni valamit?” Egy mondat az egész, mi lehet a legrosszabb, ami törtenik? Elutasít, és akkor mivan? Megy az élet tovább. Ez már nem az óvoda, hogy utána elpletykálja mindenkinek és nevetni fognak rajtad a csoporttársak. Magabiztosan, higgadtan eléállsz és kész.
2018. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Aki ilyeneket ír, h "szedd össze magad szólítsd meg, különben soha nem lesz férfi belőled", az valamit nagyon félreértett a férfiakat illetően.
2018. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%

én egy ilyen anyámasszony katonájától nem akarnék semmit, mint amilyen te vagy.


ha férfi vagy, légy férfi, bátor, erős, szilárd, ahogy a költő mondja.


tanulj meg kommunikálni, viselkedni, legyen tartásod, fellépésed.


nem a nőnek kell lépnie, meg ezt szuggerálni, hanem néked felnőni az élethez, és érett férfi módjára viselkedni.


aki erre nem képes, ne akarjon párkapcsolatot, mert mi az istent tudnál nyújtani egy nőnek, ha már ott elbuksz, hogy megszólítsd?

2018. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!