Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha fél éve folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fél éve folyamatosan gondolok rá, hol hiányzik, hol dühös vagyok, akkor még mindig szerelmes vagyok az exembe vagy ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ezt neked kell tudni.

Ha te magad nem vagy tisztában a saját érzéseiddel akkor mi sem tudunk többet egyetlen mondatból.

2018. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudjuk mért vagy dühős ..
2018. jan. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De legalábbis azt jelenti, hogy még nem vagy túl rajta.

A szerelem ellentéte nem a harag, hanem a közömbösség.

2018. jan. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudtad elengedni, mert nem tisztáztátok a dolgokat. Ha nincs rá már lehetőség, akkor még jó ideig ez lesz sajnos.
2018. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs rá lehetőség, vagy csak túl büszke vagyok, mert ugye ő dobott és az is igaz, hogy nem indokolta meg nagyon.
2018. jan. 12. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!