Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki féltékenység miatt csinált valami irtózatos nagy hülyeséget amit nem kellett volna?

Figyelt kérdés

Úgy érzem efelé sodródom, kezdem nem bírni már. Belehalok, hogy más öleli, ér hozzá, mással fekszik egy ágyban. Ha erre gondolok vagy ilyet látok szó szerint ökölbe szorul a kezem. Úgy érzem ő a nekem való, akiben mindent megtaláltam. Sosem volt az enyém...Sajnos elcsesztem pár dolgot az elején, illetve nem csesztem el de már másképp tenném nyilván nem láttam a jövőbe, nagy volt a távolság ritkán találkoztunk. De a vonzalom kölcsönös volt ez biztos... Csak én későn ébredek rá, mire szerelmes lettem már mással randizgatott. Nyilván ezt csinálnám másképp, hagynék mindent a fenében és beállítanék elé egy csokor rózsával vagy mittudomén.


Aztán sokként ért, hogy összejött mással. Párszor találkoztunk csak azóta (talán kegyes velem a sors valamilyen szinten) mindig a másikkal volt, de ahogy rám nézett, sosem felejtem el. Nem lehettem közömbös...De nem volt esélyünk, rosszkor jött nekem ez az egész persze tehettem volna másképp de már mindegy. A másik srác ott lakik ahol ő, nyalizós, egész helyes, magas... f@*szom...

Szerelmesek elvileg, így nem tehetek semmit. Próbálom túltenni magamat rajta de nem megy, nagyon szerelmes vagyok. Egyenlőre csak ő kell nekem, mas nem izgat. Vigasztalódhatnék, lenne kivel, de nem tudok dugni se így. A héten elment előttem a lány, nem vett észre csak ellibbent, éreztem az illatát, néztem utána ahogy lépked ahogy jár kel, libben a haja. Nagyon furcsa érzés öntött el, fogtam magam és elmentem megmosni az arcom nem voltam jól. Félek hogy valami hülyeséget fogok csinálni. Ha az állatvilágban lennénk széttépném a csávót, aztán fogd és vidd a csajjal...


Mondtám a barátaim is, hogy hagyjam már ne nézegessem ne ábrándozzak róla mert már rám sem ismernek. Tetszettem neki, csak ne csesszem el várjak és majd lesz valami...Várjak? Meddig? “Majd egyszer”? Bízzak ebben a nyálas “ha öccetartoztok úgyisss egymászéi jesztek” szarban??? Igen ebben bíztam de már nem megy. Legszívesebben kérnék magamnak lobotómiát és szevasz. Mert ez csak kínoz engem...


2018. jan. 13. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Most már legalább látod,hogy nem tartoztok össze.Muszáj lesz megemésztened.
2018. jan. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért látnám? Én aztán nem látom be ezt. Pont az, hogy ahogy meg AHOL mi találkoztunk, teljesen véletlenszerűen, lehetetlen helyzetben, inkább pont, hogy az volt sorsszerű. Pont ez keltette fel annyira az érdeklődésemet. Ezt nem értem... Folyton egymásba futottunk nonszensz volt az egész.
2018. jan. 13. 21:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ő is így szenvedett, amíg rád várt, nem tehetsz mást levonod a következtetéseket, önkritikát gyakorolsz, lehet szakítanak valamikor és ha a sors úgy akarja ad még egy esélyt, de általában kutyából nem lesz szalonna, nagy önismerettel és egyéb mással kell rendelkezz, ahhoz hogy amit elszúrtál, ne szúrd el ismét.
2018. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul a szóbanforgó csaj még csak 19. Miért ők talán azért tartoznak össze mert egy mikroközösségből valók egy helyen laknak? Az igen ez aztán a komoly dolog.
2018. jan. 13. 21:24
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha egy pici apró tényleg nem nagy esélyem lenne nem hezitálnék egy pillanatig sem... Nemtudom várt-e rám vagy csak tetszettem és ennyi. Én várnék de nem tudom meddig megy még ez ép ésszel...
2018. jan. 13. 21:28
 6/15 anonim ***** válasza:
36%

Mikor kiderült, hogy megcsal a barátnőm, felhívtam az apját, hogy a felesége félrelép :D

Hatalmas cirkusz volt belőle, elváltak a szülők, az anyja úgy elverte az exem, hogy beszart :D

2018. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már most betegesen beleéled magad.Nem látod,hogy nem te kellesz neki,mert nem is akarod.Nyilván melléd feküdne le most is,ha te érdekelnéd,de ez nincs így.
2018. jan. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Aha. És ez, hogy jön ide? Nem akarom, hogy bántódás érje a lányt. Vagy csábítsam el a pasi anyját vagy mivan? :D
2018. jan. 13. 21:47
 9/15 A kérdező kommentje:
7# Te ezt nem érted, nem látod a szituációt. Fogalmad sincs mit beszélsz. Nem voltam ott, hogy szedtem volna össze? Nehéz valakivel összejönni ha te más országban élsz, és olykor látod/találkoztok csak. Míg más meg ott volt...Ismerte régebbről, közös barátok. Hú kva nehéz így ismerkedni. Az én helyzetem tök más volt. Hagyd ezt, hogy ki mellett feküdne. Ha lett volna annyi közös időnk, megismert volna úgy, lettek volna igazi randijaink MELLETTEM FEKÜDNE.
2018. jan. 13. 21:52
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Sehogy :D

Amúgy nem kell beleélned magad


Épp az, hogy ha úgy néz rád, akkor nem kell neki annyira a másik pali.

De te se eléggé,.

Egyszerű:

Ez a nő ugyan olyan szutyok, mint az én exem, csak a felhőtől nem látod.

2018. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!