Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/férfiak! Miért hitegetite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Miért hitegetitek azokat a lányokat/nőket, akik nem tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, évek óta ismerjük egymást. Az utóbbi pár hónapban kerültem közelebb hozzá. Becézgetett, napjában többször kereste a társaságomat, cukkolt, hazakísért. Pár napja egy ottalvós buliban rosszul voltam és hagyta (ő kezdeményezte), hogy félig rajta aludjak. Úgy ért hozzám és úgy fogott, mint még soha. Egy barátnője volt eddig, de vele se törődött így.

Azóta megváltozott. Nem keres napjában többször, sőt nekem kellett rávennem arra, hogy beszéljünk. Megköszöntem a múltkori figyelmességét, mire ő megölelt és arcra puszival búcsúztam tőle, de azóta is csak futtában váltottunk pár szót. Feltűnően kerül az eddigi viselkedéséhez képest.

Látszik rajtam, hogy belezúgtam (már a nézésem és a hanglejtésem árulkodó jel), de képtelen egyenesen visszautasítani, pl. kérdezte ma többször is, mi van velem, kacéran szemezett. Nem olyan velem, mint eddig, mégsem zárkózott el 100%-osan (csak 95...).


Szóval, ha látjátok valakin, hogy többet érez irántatok, mint barátság, de ti nem viszonozzátok, miért jó fenntartani benne a reményt? Miért nem lehet egy beszélgetés során tisztázni ezt vagy (akár csak kamuból) azt mondani, hogy más tetszik nektek?



2018. febr. 2. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

pont ugyanazért, amiért a nők is csinálják ezt.


próbálgatja a karmait, hogy képes lenne e megszerezni, de többet nem akar tőled

2018. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy hú de vonzó alkat, ismer jobb csajokat is nálam, így ha igazad lenne #1-es, az elég undorító viselkedés lenne, mert ezt nem pont az egyik legjobb lánybarátjával kéne próbálgatnia, akivel elég jó viszonyban volt ezidáig, tönkretéve a több éves barátságot...

Fel tudnám dolgozni, ha nem akarna tőlem semmit, de 3 hónapig konkrétan nyomult, aztán mikor megkaphatna, már mégse kellek?

2018. febr. 2. 18:55
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Jobb lenne, ha 1x megkapna, aztán utána nem kellesz?


Legalább időben rájött, hogy nem akar tőled mást, és megbántani sem akar.

2018. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk tőle is megkérdezhetnéd azt, amit itt leírtál, talán több értelme lenne... De így kb. semmi, hogy gyártod az elméleteket, holott ott van előtted az egyetlen illetékes, aki jó esetben meg tudná adni neked a választ. Egyébként azt sem feltétlenül mondanám, hogy játszadozik veled (ez olyan, mint a nyuszika, hogy "medve, bszd meg az ásódat"), talán nem tudja, hogy hogyan tovább. Meglehet, hogy fél a barátság elvesztésétől, plusz ha egy barátnője volt csak, akivel talán nem is volt jó a viszonyuk, akkor az is megeshet, hogy ügyetlen, vagy szűz, vagy akármi. Szerintem az lenne a legegyszerűbb, ha a gondolatolvasósdi és a zsigeri gyűlölködés/konfabulálás helyett leülnél vele megbeszélni az egészet. Mert így a végén eljutsz odáig, hogy bemagyarázol magadnak mindenfélét, aminek talán a fele sem igaz.
2018. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Pont ez a vicc az egészben, hogy ma akartam vele megbeszélni ezt, de máshogyan ment haza, mint én.

És igen, szűz, ha ez számít valamit.

Az elméletgyártásról annyit, hogy őszinte, szókimondó, egyenes embernek ismertem meg és eddig az is volt. Ezért vagyok annyira összezavarodva, hogy most a hülyítése egy új szinte lépett-e vagy csak hirtelen visszafelé kezdett-e fejlődni...

2018. febr. 2. 20:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szimplán bizonytalan az érzéseidben, és inkább kerül. Én nem feltétlenül gondolnék rosszra, de ki tudja. Ha nem tudtok személyesen beszélgetni, akkor írd meg neki, hogy te többet érzel iránta, jólesett, ami aznap a buli után történt, és ha a barátságotok megszűnésétől vagy a szüzessége miatt fél, akkor ez neked nem jelent problémát, és jó lenne, ha ezeket szemtől szemben is megbeszélhetnétek stb.
2018. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részeg voltál azon a bulin? Azért voltál rosszul? :)

Mert akkor talán nem tetszett neki a látvány, vagy nem tudom.

Bocsi, de szerintem ha fontos lennél neki, akkor nem változott volna meg.

A férfiak gyávák, nem mondják meg nyíltan a frankót, inkább a viselkedésük változik meg! Pont most volt részem nekem is ebben :(

2018. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Kicsit durva a leegyszerűsítő általánosításod (és kár, hogy ilyenkor a gyakoris kolléganőid nem jelennek meg, miközben a férfiak hasonló általánosításaira rögtön lecsapnak, és hörögnek, de mindegy), én is sok rosszat tudnék mondani a nők egy részéről, akik pl. nem mennek el a randira, vagy megígérik a 2. randit, aztán meg lefújják, vagy hazudoznak, hogy milyen értékes vagy, milyen jó veled beszélgetni, aztán meg nyomtalanul eltűnnek stb. Viszont ettől még nem lehet általánosítani, mert valószínűleg vannak értelmes, normális, őszinte, gerinces nők is, még ha kevesen is.
2018. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!