Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfi maximálisan tud vonzódni olyan lányhoz, aki azelőtt nem volt az esete?

Figyelt kérdés

Nagyon vékony vagyok, 40 kiló, kis mellekkel.

A páromnak egész életében a nagymellű nők tetszettek, régebben kérdeztem és be is vallotta.

Gondolom azért nálam valamivel formásabb nőkhöz volt szokva, akiknek feneke is volt, rendesen meg lehetett fogni őket, azok a tipikusan formás de vékony nők.


Nehezemre esik elhinni, hogy én lennék számára az etalon.

Megváltozhatott az ízlése véglegesen vagy ez csak átmeneti állapot amíg szerelmes belém? 25N


2018. febr. 7. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ugyanez van nálunk, csak fordítva.

Én molett vagyok, az eddigi barátnői vékonyak voltak.

Ezt elmondta nekem is, hogy nem vagyok az esete. DE. Azt is elmondta, hogy belsőleg abszolút ilyenre vágyott mindig, és nem akar ezért elvesziteni, mert a testalkatom bőven más, mint ami neki eddig tetszett.

Megbeszéltük, lett egy úgynevezett kompromisszum és boldogok vagyunk így. :)

A mai napig eszembe jut, hogy biztos én kellek neki...? De amikor megdicsér, kedveskedik, akkor tudom, hogy igen.

Hidd el, szerintem nem szentelné rád az idejét, ha nem szeretne igazán. Nálatok is simán lehet az, mint nálunk, hogy a belsőd az, ami annyira megfogta, hogy nem akar a külsőd miatt elhagyni.

Ne izgulj emiatt szerintem. :)

2018. febr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6%

Szeretem az ilyen kérdéseket mikor a nők bebizonyítják,hogy mennyire a külsőségeken alapulnak a viszonyulásaik.

Igen az érzelmek számítanak leginkább.A mell és fenékforma mellettük eléggé sokadrangú.Nyilván fizikailag is vonzó vagy számára mert különben nem is működne.

A kérdésed második felét meg nem értem pontosan,ha már nem lesznek érzelmei feléd akkor mit számít,hogy kíván-e ,vagy nem?Szeretnél ürítőlyuk maradni abban az esetben is?

2018. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze
2018. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
#2-nél a pont. Jó pár olyan esetet láttam, ahol a férfi elvolt ájulva olyan nőtől, aki előtte nem volt az esete. De egy olyat sem, ahol nővel fordult ez elő.
2018. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!